İYİ Partililer iftar sofrasında buluştu

banner297

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, İlçe Başkanları ve yönetimleri ile iftar yemeğinde buluştu. Dev iftar sofrası, İl Başkanı Hasan Eryılmaz'ın son aylarda bazı parti içi eleştirilere yanıt verdiği şeklinde yorumlandı.

Genel 17.04.2022, 15:12
İYİ Partililer iftar sofrasında buluştu

İYİ Parti Manisa ailesi, İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın düzenlediği iftar yemeği organizasyonunda bir araya geldi.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz’ın iş yeri önünde düzenlenen iftar programına İYİ Parti Manisa İl Yönetimi, Meclis üyeleri, İYİ Parti’nin kent genelindeki ilçe başkanları, ilçe yönetimleri ve parti üyeleri bir araya geldi.

Birlik ve beraberliklerinin daim olmasını temenni eden İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, düzenlediği iftar yemeğine katılan tüm İYİ Partililere teşekkür etti. 

Program, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Birlik ve beraberlik iftarı, il kongresi öncesi ve sonrasında parti içi eleştirilerin hedefi olan Hasan Eryılmaz'ın partilileri bir araya getirerek muhaliflere mesaj vediği şeklinde yorumladı.  Eryılmaz geçtiğimiz hafta Genel Başkan Meral Akşener'le görüşmüştü. Eryılmaz, geçen hafta iki ayrı iftar organizasyonunda Manisa'daki sivil toplum kuruluşları ve şehrin önde gelen isimleriyle de bir araya gelmişti.  

Yorumlar (1)
Zillet 1 ay önce
Afiyet olsun arkadaş lar
19
açık