İYİ PARTİ, AK PARTİ’Lİ UĞUR AYDEMİR’İN MİLLETVEKİLLİĞİNİN DÜŞÜRÜLMESİNİ İSTEDİ  

banner297

İyi Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’in milletvekilliğinin düşürülmesi gerektiğini ifade etti. 

Genel 13.06.2022, 11:29
İYİ PARTİ, AK PARTİ’Lİ UĞUR AYDEMİR’İN MİLLETVEKİLLİĞİNİN DÜŞÜRÜLMESİNİ İSTEDİ  

İyi Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, düzenlediği basın toplantısında Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’e yüklendi. Aydemir şunları söyledi: 
Vatandaşa, çocuklarımıza, Manisalılara beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmesini, et süt yumurta yememesini, patates soğan yemesini tavsiye etmişti. Bu önerisiyle çok gündem olmuştu. Memurumuza, bunu reva gören siyasi iktidarın Manisa milletvekili Ak Parti tarafından hızlı bir şekilde özür dilettirilmeli ve milletvekilliği düşürülmelidir. Hiç kimse milletvekili de olsa, bakan da olsa başbakan da olsa devletin memurunu açlık sınırına itecek bir ithamda bulunmaz hakaret edemez. Herkes haddini bilmelidir. Siz sorunları çözmek için ordasınız. Ya yapın ki yapmak zorundasınız, o zaman bırakın gidin. Beyin ölümünüz gerçekleşmiş durumda.     
Buradan Ak Parti yöneticilerine sesleniyorum. Memuru hakir gören memura hakaret eden bu Manisa milletvekilinin bir an önce partilerinden uzaklaştırılması gerekmekte ve milletvekilliğinin düşürülmesi gerekmektedir.”
UĞUR AYDEMİR NE DEMİŞTİ? 
Ak Parti’li Uğur Aydemir, Bütçe Komisyonu’nda; “Şehir hastanelerinin tabii ki mutlaka bütçeye bir yükü var, her şeyin bütçeye bir yükü var. Memur maaşlarının var yani aklınıza ne geliyorsa devletin ödediği her şeyin bütçeye bir yükü var ama bu, yük getiriyor demek, devletin diğer işlemleri, diğer işleri yapmayacağı anlamına gelmiyor.”demişti. 


 

Yorumlar (5)
manisalı 3 hafta önce
devlete en büyük yük milletvekili maaşlarıdır ve 4 yıl sonraki kıyak emekliliktir.
MANİSALI 3 hafta önce
BOŞ YAPMA HASAN. Bİ BÜYÜK BAŞ KÜPESİ NE KADAR OLMUŞ HABERİN VAR MI SENİN?
KemosabE 3 hafta önce
İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral'ın Alevilere Söyledikleri İçinde MilletVekilliği Düşürülsün Diyebilecek Cesaretin Yüreğin Varmı Hasan Efendi !!!
Ayten 3 hafta önce
Uğur Aydemir sizinde milletvekiliğinden aldığınız maaş halka yük
DD 3 hafta önce
Bir tane hdp li hakkında bu şekilde konuştun mu acaba?
24
açık