İSTİFA EDEN ARINÇ’IN OĞLUNDAN YENİ PAYLAŞIM

banner297

AK Parti İstanbul Milletvekili olan oğlu Ahmet Mücahit Arınç, babası Bülent Arınç'ın Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu'ndan istifa etmesinin ardından yaptığı paylaşımda, "Bu denizde tek bir gemi, tek bir rota ve tek bir Reis var" dedi.

GENEL 24.11.2020, 22:17 24.11.2020, 22:39
İSTİFA EDEN ARINÇ’IN OĞLUNDAN YENİ PAYLAŞIM

YİK Üyesi Bülent Arınç, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve iş insanı Osman Kavala'nın tutukluluğunu eleştirmesinin ardından başlayan tartışmalar sonrası istifa etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Arınç, kurul üyeliğinden ayrılma talebini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bildirdiğini ve onun da kabul ettiğini kaydetti.

İstifa sonrası Bülent Arınç’ın AK Parti İstanbul Milletvekili olan oğlu Ahmet Mücahit Arınç, Twitter’dan paylaşım yaptı.

“Aynı denize dökülen farklı ırmaklarız” diyen Ahmet Mücahit Arınç, “Ama sefere çıktığımız ilk gün de dediğimiz gibi; ‘Bu denizde tek bir gemi, tek bir rota ve tek bir Reis var" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (10)
Fatih Kara 2 ay önce
Gemiyi ilk terke den farelerdir. Son terk eden kaptan. Önemli olan senin gemin neresi? Kaptanın kim?
Erol Erenkaptanı babası malum .gemiside içinde bulundugu hükümet(yani R.T.Erdoan )reis deyişinden o anlaşılıyo fatih kara bey degilmi. 2 hafta önce
kaptanı babası malum .gemiside içinde bulundugu hükümet(yani R.T.Erdoan )reis deyişinden o anlaşılıyo fatih kara bey degilmi.
xxx 2 ay önce
net olmayan bir yazı biri fetö bağlantısı var diye okur diğeri Recep Tayip Erdoğan sevdalısı diye okur
Arjantinli 2 ay önce
Hem nalına hem mıhına..
Kartal 2 ay önce
babası sayesinde meclise girdi.yazdığı yorumu anlamak çok zor malesef.
Yorumcu 2 ay önce
Babasının oğlu.
ibrahim 2 ay önce
siyaset böyle birşey :)
faik 2 ay önce
sayın arınç arada güzel çıkışlar yapardı esas yureğini ortaya koydu ve geldığimiz duruma gözlerimizin açılmasını sağlamak istedi ıdarede kaptan vardır böyle bir açıklama yapmasaydınız daha iyi olurdu
kadim 2 ay önce
babası gibi deveyi diken diyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
5
açık