İşte Kılıçdaroğlu'nun Manisa programı

banner297

Türkiye’nin dört bir yanını gezerek vatandaşlarla ve esnafla biraraya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın Manisa’yı ziyaret ederek iki boyunca, esnafla, çiftçiyle ve vatandaşlarla biraraya gelerek, bir dizi açılışlarda bulunacak. 

Genel 29.03.2022, 09:48
İşte Kılıçdaroğlu'nun Manisa programı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun 2 günlük Manisa programı CHP Manisa İl Başkanlığı tarafından açıklandı. 
CHP Genel başkanı Kılıçdaroğlu, yarın ilk olarak saat 1015’te Alaşehir ilçesinde Süleyman Demirel Caddesi üzerinde çiftçiler tarafından traktörle karşılandıktan sonra, saat 10.45’te CHP’li Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’nun belediyede ziyaret edecek. Alaşehir Belediye ziyaretinin ardından Kılıçdaroğlu, saat 11.20’de Sarıgöl ilçesi girişindeki üzüm bağlarından tarım işçisi kadınlarla biraraya gelerek sıkıntılarını ve sorunlarını dinleyecek. Kılıçdaroğlu ardından saat 12.00-14.00 arasında Sarıgöl Belediye Düğün Salonu’nda bölgenin çiftçileri ve muhtarlarıyla biraraya gelecek. Çiftçi ve muhtarlar buluşmasının ardından Kılıçdaroğlu, saat 14.30’da Salihli ilçesinde 67-70 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ederek, artan girdi maliyetleri ve akaryakıt fiyatlarından sonra kamyoncuların yaşadığı sıkıntıları dinleyecek. Yaklaşık 1 saatlik ziyaretinden sonra Kılıçdaroğlu, Turgutlu ilçesini ziyaret ederek CHP’li Turgutlu Belediyesi’nin Kreş ve Taziye Evi temel atma törenine katılacak. 
CHP Lideri Kılıçdaroğlu ilçe programlarını ardından merkezde saat 17.00’de Kültür Sitesi Lale Salonu’nda düzenlenecek olan ‘Gençlik Buluşmasına’ katılarak gençlerle birlikte söyleşide bulunacak ve dana sonra saat 19.30’da basına kapalı olarak Saruhan Otel’de Bingöl muhtarlarıyla birlikte yemekte biraraya gelecek. 
İKİNCİ GÜN ESNAFLA BULUŞACAK, AKHİSAR’DA AÇILIŞA KATILACAK
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart Perşembe günkü Manisa’daki ikinci programında ilk olarak saat 09.30’da Şehzadeler ilçesindeki İzmir Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret ederek yaşadıkları sıkıntıları yerinde dinleyecek. Kılıçdaroğlu esnaf ziyaretinin ardından saat 11.00’de Akhisar İlçesi’ne geçerek CHP’li Akhisar Belediyesi tarafından yapılan yatırımların toplu açılış törenine gerçekleştirerek, saat 12.00’de ilçeden ayrılacak. 
CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, partinin genel başkanı Kılıçdaroğlu’nun iki gününü Manisa’ya ayırmasının kendileri için büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Yaklaşık bir sene içerisinde sayın genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Manisa’ya iki defa ziyarette bulunması gerçekten bizim için büyük gurur. Önümüzdeki ik günlük Manisa programında sayan genel başkanımız Kılıçdaroğlu’nun en iyi şekilde ağırlayacağımızı, Manisalı hem şehrilerilerimizinde genel başkanımızı bağrına basacağına inanıyoruz.” dedi.

Yorumlar (1)
Bingöl 2 ay önce
Bingöl ne alaka????
27
açık