İKİNCİ KEZ KUMAR OYNATIRKEN YAKALANDI

Manisa’nın Soma ilçesinde bir eve yapılan baskında daha önce de kumar oynamak için yer tenin ettiği tespit edilen şahıs ile 13 kişiye cezai işlem uygulandı.

GENEL 23.05.2020, 10:19 23.05.2020, 10:50
İKİNCİ KEZ KUMAR OYNATIRKEN YAKALANDI

Manisa’nın Soma ilçesinde bir evde gece yarısı kumar oynandığı ihbarını alan alan emniyet güçleri biri ev sahibi 13 kişiye 40 bin 950 TL idari işlem uyguladı. Ev sahibine daha öncede 'Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama' suçlarından işlem yapıldığı öğrenildi.
Manisa'nın Soma ilçesinde saat 00.15 sıralarında merkezdeki Namazgah Mahallesinde bulunan bir evde kumar oynatıldığı ihbarı üzerine adreste yapılan aramada kumar oynamakta kullanılan iskambil kağıtları ve yazboz ele geçirildi. Hakkında daha öncede 'Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama' suçlarından işlem yapılan ev sahibi T.İ. hakkında 'Kumar Oynamak İçin Yer ve İmkan Sağlamak' suçundan adli işlem, ikamette bulunan 13 şahsa Umumi Hıfzıssıhha Kanunu kapsamında sosyal mesafeye uymamaktan toplam 40 bin 950 TL idari işlem uygulandı.

Yorumlar (2)
Recep 3 ay önce
Helal olsun polisimize
Vatandaş 3 ay önce
Ceza kesilmiş iyide tahsilatı nasıl yapılacak. İkinci kez yakalamışsa birinci kesilen cezanın demekki TAHSİLATI yapılmamış.Tahsilatı yapılmayan cezayı kesen ne olur, kesmesen. Yatırımın yaptırımı YOK!
34
açık