İKİ BAKAN DÜN MANİSA’DAYDI

banner297

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dün Manisa Şehir Hastanesine geldiler. Alınan bilgiye göre Bakan Kasapoğlu’nun amcasının hayatını kaybetmesi nedeniyle ziyaret geçekleşti.  

Genel 19.03.2022, 09:02 19.03.2022, 10:18
İKİ BAKAN DÜN MANİSA’DAYDI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, amcasını kaybetti.

1915 Çanakkale Köprüsü açılışının ardından Antalya ve Konya’da bugünkü programlarına katılmak üzere çıktığı yolda acılı haberi öğrenen Kasapoğlu, derin bir üzüntü yaşadı.

Manisa Şehir Hastanesinde dün akşam hareketli saatler yaşandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Çanakkale'deki köprü açılışının ardından Manisa'ya gelerek Şehir Hastanesi'ne geçiş yaptılar. Aslen Manisalı olan Kasapoğlu’nun amcasının hastanede tedavi gördüğü sırada hayatını kaybettiği öğrenildi. 

İSTANBUL'DA DEFNEDİLECEK

71 yaşında hayata veda eden İbrahim Kasapolu’nun cenazesi bugün İstanbul’da ikindi namazını müteakip Fatih Camii’nde kılınacak.

Cenaze namazından sonra Eyüp Mezarlığı’nda defnedilecek.

BAKAN KOCA'DAN BAŞSAĞLIĞI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca,"Gençlik ve Spor Bakanı, arkadaşım Mehmet Kasapoğlu’nun amcası İbrahim Kasapoğlu ani bir rahatsızlık sonucu, yapılan müdahalelere rağmen aramızdan ayrıldı. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve dostlarına başsağlığı diliyorum. Dünyadaki eseri iyilik olana ne mutlu" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)