Gülizar Anne 92 yaşında yaşama veda etti

banner297

980 öncesinde eşi Hüsnü Çorlu’yu Ulupark köşesindeki eski ESHOT kahvesinde silahlı saldırı sonrasında kaybeden, oğullarından Namık Çorlu’yu da yakın zamanda yitiren gençlerin ‘Gülizar annesi’ olarak bilinen 92 yaşındaki Seray Gülizar Çorlu tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Genel 21.03.2022, 11:23 21.03.2022, 11:27
Gülizar Anne 92 yaşında yaşama veda etti

HABER: Ahmet ÜNSAL

Gülizar Çorlu’nun cenazesi yarın öğle namazının ardından Hafsa Sultan mahallesindeki Cem evinden kaldırılacağı öğrenildi.
Manisalı Gazeteciler Murat Çorlu, Önder Çorlu ve Hüseyin Çorlu’nun yanı sıra Mehmet, Namık ile Hayel Çorlu’nun annesi Seray Gülizar Çorlu, bir süredir 9 Eylül Üniversitesi Hastanesinde kanser tedavisi görüyordu. 5  Çocuk sahibi Gülizar Çorlu’nun ölümü Manisa’da büyük üzüntü yarattı.
Salı günü öğle namazının ardından Yunusemre ilçesi Hafsa Sultan Mahallesindeki Cem Evinde kılınacak cenaze namazına Magazin Dünyasının renkli gazetecilerinden Önder Çorlu’nun yanı sıra İzmir’de CHP örgütünden Hüseyin Çorlu,Manisa’da bulunan Murat Çorlu, Mehmet Çorlu ile şehir dışında gelecek olan kızı Hayel Çorlu ile siyaset dünyasından bir çok kişinin yanı sıra tüm sevenlerinin de cenazeye katılacağı belirtildi...

Yorumlar (0)