FUAR MERKEZİNDE RENKLİ FUAR  

banner297

Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Yöresel Lezzetler Festivali, Manisa Fuar Merkezi'nde bugün başladı. Birbirinden uygun fiyata giyim çeşitlerinin yanı sıra, gıda ve çeşitli lezzetler fuarda Manisalıların hizmetine sunuldu. 

Genel 24.12.2022, 15:42 24.12.2022, 15:58
FUAR MERKEZİNDE RENKLİ FUAR  

Manisa Fuar Merkezi çok eğlenceli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 31 Aralık'a kadar devam sürecek etkinliklerde birbirinden farklı hediyelik eşyanın yanı sıra yöresel lezzetler de Manisalılarla buluştu. 
Manisa'da lezzet ve eğlence dolu günler tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Yöresel Lezzetler Festivali Fuar Merkezinde başladı. Birbirinden farklı hediyelik eşya Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde görücüye çıktı.
Çok sayıda standın yer alacağı etkinlikte, yöresel lezzetler Manisalılarla buluştu. Eşsiz lezzetiyle dünyaya ün salan mutfaklar, baklavadan içli köfteye, katmerden kuru dolmaya, fıstıktan deli acıya kadar yöresel lezzetlerle Manisalıların damak tadına sunuldu. Organik peynir ve süt ürünleri de stantlarda yerini aldı. El işlemesi ürünler de fuar boyunca sergilenecek.
Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Yöresel Lezzetler Festivali, 31 Aralık gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)