“Fatma Kaptan” İYİ Parti’de 

banner297

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, bir dönem Manisa’nın tek kadın halk otobüsü şoförü olan Fatma Güngör’e parti rozetini taktı.

Genel 24.10.2022, 16:17
“Fatma Kaptan” İYİ Parti’de 

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin tek kadın otobüs şoförüyken 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde işten çıkarılan, tüm Manisalıların “Fatma Kaptan” ismiyle bildiği Fatma Güngör İYİ Parti’ye katıldı.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Fatma Güngör’e parti rozetini takarak üyelik işlemlerini tamamladı.

Fatma Güngör açıklamasında, “Kadınlar hangi işe el atarlarsa o iş daha da güzelleşiyor. Siyasete de bir kadın elinin değmesi gerekiyordu. İYİ Parti’nin ve Genel Başkanımız Meral Akşener’in çalışmalarını uzun bir süredir takip ediyorum. Yunusemre İlçe Başkanımızın da çalışmalarını görünce, ‘Ben İYİ Parti’de olmalıyım’ diyerek hemen üyelik başvurusu yaptım ve partiye üye oldum. Bundan sonra her zaman Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in izinden yürümeye devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan da, üyelik kaydı ve tüm destekleri için Fatma Güngör’e teşekkür ederek, “Hep birlikte partimizi hem Genel seçimlerde, hem de Yerel seçimlerde birinci sıraya taşıyacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)