Fabrikaya eleman alımı yapılacak 

banner297

Manisa'ya bağlı Muradiye Organize Sanayi Bölgesi'nde üretim yapan Erinöz Bahçe Mobilyaları, çeşitli birimlerde çalıştırılmak üzere bay bayan eleman alımı yapacak. 

Genel 04.08.2022, 16:41 05.08.2022, 15:48
Fabrikaya eleman alımı yapılacak 

Manisa'ya bağlı Muradiye Organize Sanayi Bölgesi'nde üretim yapan Erinöz Bahçe Mobilyaları, Tekstil Beyaz Eşya, Otomotiv ve Elektrostatik Boya San. Tic. Aş. hızla büyüyor. 
120 personeli bulunan firma, 36 ülkeye ihracat yapıyor. Salıncak üretim sektöründe Türkiye'de lider durumda bulunan Erinöz Bahçe Mobilyaları, Manisa'da istihdama büyük katkı sunuyor. 
Faaliyet alanını genişleten fabrika yeni bayan ve erkek personel alımı gerçekleştirecek. 
Verilen bilgiye göre; 
Alüminyum kaynak
Normal kaynak 
Metal boru bükme 
Elektrostatik toz boya 
Elektrostatik yaş boya  
Polisaj 
Paketleme
kontrol bölümleri ,
ve temizlik, sevkiyat bölümlerinde çalıştırmak üzere bayan ve erkek personel alımı yapılacak. Ek olarak beden işçisi/normal personel alımı da yapılacak. 
İlk başvurular mail üzerinden ya da telefonla yapılacak. 
Mail: ik@erinoz.com.tr
TEL: 0236 2140248 - 121

Yorumlar (1)
Hüseyin 2 hafta önce
Bu kadar işsizlik varken bir fabrika elaman arıyor diye ilan veriyorsa düşünmek lazım birde manisa haber sitesine ilan gibi haber yapılıyorsa bir kere daha düşünmek lazım iş iyi olsa zaten işçi kendi gider demek sıkıntılı bir yer yada iktidar yanlısı bak bak ekonomi çok güzel işsizlik filan yok çalışacak elaman bulamıyoruz imajı yaratıp pembe tablo çizmek inşAllah cesur bir i çıkar yorumu yayınlar
28
açık