ERGÜN AÇIKLADI: MANİSA PRİME EN YAKIN ZAMANDA...

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve içerisinde alışveriş merkezi, otel ve Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası gibi alanların bulunduğu Manisa Prime’da inşaat alanında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

Genel 24.08.2020, 22:25 25.08.2020, 12:44
ERGÜN AÇIKLADI: MANİSA PRİME EN YAKIN ZAMANDA...

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve tamamlandığında kentin yeni gözdesi olacak olan Manisa Prime projesinde çalışmalar devam ediyor. İçerisinde 5 yıldızlı otel, balo salonu, AVM, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası gibi alanların bulunduğu dev yatırımda incelemede bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı. Başkan Ergün’e incelemelerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Gökhan Kiriş eşlik etti. Şantiye sahasını gezen Başkan Ergün, dev yatırımda yer alan donatı alanlarıyla ilgili yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Yetkililerden bilgi alan Ergün, şu açıklamayı yaptı:

“Manisa'mızın güzide projesi Manisa Prime'da, ilgili teknik ekibimizle birlikte çalışmaların geldiği son durumu inceledik. Şehrimize değer katacak bu güzel projemiz, sorunsuz bir şekilde yükseliyor. İnşallah açılışını da kısa sürede yapmak nasip olur.”

Yarısından fazlası tamamlanan projenin otel bloğunda oluşturulan örnek odaları inceleyen Başkan Ergün, belediye hizmet binası olarak kullanılacak olan binanın da mekanik, elektrik ve altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek proje sorumlularından bilgi aldı. Projede çalışmaların sorunsuz devam ettiğini belirten Başkan Ergün, “Alışveriş merkezi,  5 yıldızlı otel ve Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası gibi alanların bulunduğu dev yatırımımızda çalışmalar hızla devam ediyor. Dev projemiz tamamlandığında, kentin sosyal hayatına yeni bir soluk katacağını düşünüyorum. Güzel Manisa’mıza hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar (10)
4545 2 yıl önce
Hadi artık açın şu binayı, içim içime sığmıyor, yıllardır tüm vatandaşlar bunu bekliyor. gerekirse bizde yardım yapalım. zaten biz ödüyoruz tüm masrafları da işçilik içinde yardım yapabiliriz. Açılsın da tüm dertlerimiz bitsin artık...
mehmet demirci 2 yıl önce
belediye kira ödemeye devam edecek mi?
lalelide temeli atılan belediye binasının yerine, hemen bu projenin yanı, saruhan otel önü, gittin heykel yaptın
ama millet %60 veriyor kardeşim
yap
kafana göre takıl
heykel yap heykel
Mevlüt acel 2 yıl önce
Evet cabuk bitsin ki ootel de evlut e verilsiin 5M migros un da süresi bitiyor herhalde orası da satılır evlut e ordan gelen para da yine prime a yapan şirkete ödenir para döner tur atar hayırlı olsun
deneme 2 yıl önce
türkiye deprem bölgesinde her uzman uyarıyor imarı bırakılıp otel yapılması biraz trajikomik.Seçimden önce 1 sene içinde tamam diyordunuz ama hala bir şey yok belediyenin görevi otel yapmak alışveriş merkezi yapmak değil ev kiralarından haberiniz var mı? ulaşım sorunu ? su sorunu? stadyum sulanır gibi yol kenarlarındaki çimler sulanıyor. her ağacın altında 1 lamba biraz fazla değil mi?ağaçlardan çok lamba ve reklam panoları var . Kaza olmasın diye yeni araçlarda göstergeler daha sade ama anayola dev tv konulup reklam yapılıyor.Bunlara bakılınca otel daha çok önemli sanırım
Cemil 2 yıl önce
Ucune yapım
Sanane 2 yıl önce
Heee şu parası az geliyor biraz daha zam yapın ki daha çabuk zenginler zengin olsun
Huysuz 2 yıl önce
Yıllar oldu bitmedi ne binaymış ya
Kuşcu 2 yıl önce
Yapılan bu binayı sadece Manisa merkezde tuzu kuru olanlar kullanabilir. Bizler manisanın diğer ilçelerinde yaşayan insanlar olarak bizden kesilen verğilerle yaşadığımız yerlere hizmet verilmesini istiyoruz. Manisa sadece merkezden ibaret değildir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık