banner298

EMRE ERKUŞ MANİSA’YA VEDA ETTİ 

banner297

Sağlık Bakanlığı’nın kararıyla İzmir İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Emre Erkuş, personeliyle vedalaştı. 

Genel 16.09.2022, 01:13
EMRE ERKUŞ MANİSA’YA VEDA ETTİ 

Manisa İl Sağlık Müdürü Emre Erkuş'un İzmir'e atanmasının ardından bu göreve vekaleten Operatör Doktor Erol Karaca getirildi. 
Emre Erkuş ise personeliyle veda toplantısı yaptı. Erkuş yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “2021 Haziran ayından itibaren yürüttüğümüz Manisa İl Sağlık Müdürlüğümüzün son gününde Müdürlüğümüz personelleri ile konferans salonunda bir araya gelerek Personellerimizden helallik istedik. Özverili ve ekip ruhu ile gösterilen çalışmalarından dolayı tüm ekibe teşekkürlerimizi ilettik.
Çalışmaktan keyif aldığım Manisa İl Sağlık Müdürlüğündeki yönetici ve görünmeyen kahraman arkadaşlarımız, bundan sonra çıtayı daha da yukarıya taşıyacaktır.
Önemli olan gök kubbede hoş seda bırakmış.
Yine yeniden buluşmak temennisiyle Elveda Manisa...” 


 
 

Yorumlar (2)
Zillet 2 hafta önce
Birisi yorum yapmış 4569 yorumu en az 10 kez okudum bir şey anlamadım müdür ü şikayet etillerondanmi tayin oldu müdür çok iyimiydi şunu bir kere daha anlaşılır bir yorum yaparmısınız
wolf4569 2 hafta önce
manisa göstermiş manisalığını.şanlıurfadan AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, mevcut İl Sağlık Müdürü'nü, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya şikayet etmesinin ardından görev değişimi yaşandı. haberleri ile görevden alınan müdüğrümüz manisada 1 yılda çığır açıp izmire tayin olmuş. ne mutlu bize gelecek seçimlerde 1 yıl görev yaptığı ilimizden milletvekili adayıda yapmak gerek malum daha evvel görev yaptığı yerden olamaz
20
açık