banner298

CİDER YOLU MURADİYE YOLUNA BAĞLANACAK

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP İl Başkanlığı'nın düzenlediği toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Cider yolu ile ilgili de Manisalılara müjde veren Başkan Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda Manisa'ya kazandırılan ve Devlet Bahçeli Kavşağı'nın devamı niteliğinde olan Cider yolunun Menemen yoluna bağlanacağını açıkladı.

Genel 21.09.2022, 16:36
CİDER YOLU MURADİYE YOLUNA BAĞLANACAK

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda Manisa'ya kazandırılan ve Devlet Bahçeli Kavşağı'nın devamı niteliğinde olan Cider yoluyla alakalı müjde vererek, Cider yolunun Menemen yoluna bağlanacağını açıkladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "Daha önce yaptığımız Cider yolunu Menemen yoluna bağlayacağız. Mevcut imar planlarında şu an o bölgedeki alanların kamulaştırmalarını yapabilmek için 18 uygulamalarını yapıyoruz. Bölgede kamulaştırma yapılacak olan yerlerin bedelleri belirlendi. İnşallah birkaç ay içerisinde konuyu meclisimize getirerek çözüme kavuşturacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
SEDAT KURT 2 hafta önce
HAY ALLAH RAZI OLSUN .BİR AN ÖNCE BAĞLAYINDA RAHATLASIN HERKES BUGÜN GÜZEL HABERLER PAYLŞATINIZ TEŞEKKÜRLER. SPİL TELEFERİK İÇİN DE
BİR HABERİNİZ MÜJDENİZ OLACAK MI?
Aa 1 hafta önce
Gediz köprüsü Otogar Turgutlu yolu kavşağı ne olacak , Türkiyede hiç bir şehirde böyle bir şey göremezsiniz.
22
açık