Büyükşehir personeli kalp krizi sonucu hayatını kaybetti 

banner297

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde Köprübaşı ilçesinde görev yapan Nazan Ceylan'ın geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği öğrenildi. Dün gece yaşanan üzücü artan olay kalp krizi ölümlerini bir kez daha akıllara getirdi. Bir çok kişi genç kadın için taziye mesajı paylaştı.

Genel 31.07.2022, 10:47 31.07.2022, 10:57
Büyükşehir personeli kalp krizi sonucu hayatını kaybetti 

Son günlerde artan kalp krizi vakalarına bir yenisi daha eklendi. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde Köprübaşı ilçesinde görev yapan Nazan Ceylan kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 
Başkan Cengiz Ergün, taziye mesajı paylaşarak, “Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde Köprübaşı ilçemizde görev yapan personelimiz Nazan Ceylan'ın geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiğini derin üzüntüyle öğrendim. Merhumeye yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı. 
Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay ise “Köprübaşı teşkilatımızın yılmaz Asenası Nazan Ceylan kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Merhumeye yüce Allahtan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır dilerim. Camiamızın başı sağolsun. Mekanı cennet olsun.” dedi. 

Yorumlar (0)
25
açık