banner298

BÜLENT ARINÇ BU FOTOĞRAFLA MESAJ VERDİ 

banner297

AK Parti'nin 21. yıl dönümü dolasıyla kutlama mesajı yayınlayan eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Bülent Arınç, "Siyasi ve ekonomik istikrarsızlıkların kol gezdiği, yasakların milletin göğsüne taş misali oturduğu günlerde bu düzene karşı kıyama duranların kurduğu AK Parti milletimizin umudu olmuştur." sözlerini kullandı.

Genel 14.08.2022, 16:29
BÜLENT ARINÇ BU FOTOĞRAFLA MESAJ VERDİ 

AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla sosyal medya hesabından tebrik mesajı yayınlayan eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı ve AK Parti kurucularından Bülent Arınç, paylaşımında "Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur. Umudumuzun 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun." ifadelerine yer verdi.
"AK PARTİ MİLLETİMİZİN UMUDU OLMUŞTUR"
Bülent Arınç Twitter hesabından, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çektirmiş olduğu fotoğrafı da ekleyerek paylaşmış olduğu tweette, "Siyasi ve ekonomik istikrarsızlıkların kol gezdiği, yasakların milletin göğsüne taş misali oturduğu günlerde bu düzene karşı kıyama duranların kurduğu AK Parti milletimizin umudu olmuştur. 21 yıl önce bugün Türk siyasetine sağlam bir temel attık. Bugün ihtiyacımız olan ve yüzümüzü dönmemiz gereken değerler bütünü de bu temelde mevcuttur. Umudumuzun 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun." şeklinde yazdı.
 
 
 

Yorumlar (1)
Manisalı 1 ay önce
''Ekonomik istikrarsızlık ve Yasaklar'' ne kadar aşina terimler değil mi?
12
açık