Bitlisliler Derneği’nde Cevdet Çiçek güven tazeledi

banner297

Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek, 5. Kez başkanlığa seçildi. 2002 yılında kurulan Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin tek listeyle gerçekleşen 11. Genel Kurulu’nda mevcut başkan Cevdet Çiçek güven tazeledi. Dernek binasında yapılan genel kurulda divan başkanlığına Manisa Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Eşref seçildi. 

Genel 29.10.2022, 18:01
Bitlisliler Derneği’nde Cevdet Çiçek güven tazeledi

Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek, genel kurula katılanlara teşekkür etti. Yeniden seçilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Çiçek, “Derneğimizin bugüne kadar gelmesinde büyük emekleri olan kurucu başkanımız Nevzat Teker’e, dernek başkanlarımız Halis Teker ve Necip Bayram’a, görev alan bütün üyelerimize dernek adına teşekkür ediyoruz. Derneğimiz 2022 yılında kuruldu. Bitlisliler olarak Manisa’da olmaktan dolayı çok mutluyuz. Dernek kurmak ve yönetmek zor bir süreçtir. Dernek işi hepimizin gönülden yaptığı bir iştir. 16 kişilik yönetimimizde derneğimizin kurulmasından görev yapan arkadaşlarımız var. Önümüzdeki süreçte de derneğimiz için elimizi değil vücudumuzu taşın altına koyacağız. Bu konuda üyelerimizin de desteğini bekliyoruz. Birliktelik olursa her şey güzel olur. Derneğimize sahip çıkalım. Acılarımızı beraber paylaşalım, sevinçlerimizi beraber paylaşalım. Derneğimizin bayrağını zirveye çıkarıncaya kadar birlikte hareket edelim” dedi. 
Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek’in yönetim kurulunda Necip Bayram, Kemal Gerdan, Muhlis Gök, Mehmet Karabulut, Hasip Örük, Sabri Öztürk, Ecvet Teker, Ali Durmuş, Kıyasettin Can, Ramazan Peker, Ercan Karataş, Senadin Kök, Celalettin Deniz yer aldı.

Yorumlar (0)