banner298

BAŞKANIN KORSAN TAŞIMACILIK İSYANI

banner297

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç, en büyük sorunlardan biri olan korsan taşımacılık ile her zaman mücadele ettiklerini açıkladı.

Genel 22.09.2022, 10:18
BAŞKANIN KORSAN TAŞIMACILIK İSYANI

Başkan Karaağaç, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Toplantı Salonunda Manisa’da görev yapan servis taşımacılığı esnafıyla bir araya geldi, sorunlarını ve taleplerini dinledi.Karaağaç, oda olarak her zaman servis taşımacılığı yapan esnafın yanında olduklarını, bundan sonra da aynı şekilde çalışacaklarını belirtti. Programa katılan herkese teşekkür eden Başkan Karaağaç, “Uzun zamandan beri böyle bir toplantıyı düzenlememiştik. Pandemi döneminde yaşanan sorunlar nedeniyle bir araya gelememiştik. Servisçi esnafımızın pandemi döneminde yaşadığı sorunlar vardı. Ben her zaman dile getiriyorum. Pandemi zamanı Manisa Organize Sanayi Bölgesi üretime devam etti. Etkilendik ama fazla etkilenmedik. Ama zaman zamlan sorunlar yaşadık. Bize gelen arkadaşlar bir dernek veya bir kooperatif kurmak istediklerini söylediler. Hem sorunlarınızı dinlemek hem de yapılması planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak istedik. Bizim şoförler odamızda taksici esnafımız, toplu taşıma esnafımız var. Nakliyeci, galerici esnafımız var. Yoğun bir üyeye sahibiz. 2 bin 400’e yakın bir üyemiz var. Servisçi esnafı bizim için çok değerli. Bizde oda olarak bugüne kadar olduğu gibi her zaman sizlerin yanınızda olmaya çalıştık. Bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğiz. Dernek veya kooperatif ne kurmak istiyorsanız oda olarak arkanızdayız. Bunun bilinmesini istiyorum. Ne tür ihtiyaçlarınız var, bunları bizlere ilettiğiniz sürece bunları çözmeye çalışırız” dedi. 
Servis taşımacılığı yapan esnaflar da dernek kurmak istediklerini vurgulayarak, odadan destek istediklerini açıkladı.

Yorumlar (3)
ahmet 2 hafta önce
sayın başkan arkadaşlara söyleseniz de mimar sinan bulvarı kendilerine tahsis edilmedi o yolda 120km ile gitmeleri tabakhaneye malum şeyi yetiştirme cabası değildir inşAllah
4545 1 hafta önce
Mazot 30 tl iken cenaze kaldıranlar sonra taşıma ücretini 7.5 tl yaptıktan sonra mazot 23 tl ye gelince vatandaşın cenazesini taşıyacak.Çıtları çıkmıyo indirim yapma konusunda.Bunların hepsini yazdı vatandaş deftere.
TÜRKOĞLU 1 hafta önce
Bir Manisalı olarak sizleri doyuramamaktan dolayı çok üzüntü duyuyorum!!
19
açık