banner298

Başkan Eryılmaz: “Bu iktidar gitmeden sakızın bile fiyatı düşmez” 

banner297

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, elektrik ve doğalgaza gelen zamlara ilişkin açıklama yaptı. Başkan Eryılmaz, “Zampiyon iktidar kış aylarında vatandaşımızı soğukta bırakmaya kararlı görünüyor” dedi. 

Genel 01.09.2022, 17:43
Başkan Eryılmaz: “Bu iktidar gitmeden sakızın bile fiyatı düşmez” 

Konutlarda kullanılan elektrik ve doğalgaza ayrı ayrı yüzde 20 zam geldi. İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, zam kararlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. 
“İŞÇİMİZ DE İŞVERENİMİZ DE KARA KARA DÜŞÜNÜYOR”
Başkan Eryılmaz, “Kış ayları yaklaşırken iktidarın halkımıza verdiği yeni ‘müjde’ (!) açıklandı. Elektrik ve doğalgazda konutlara yüzde 20, sanayilere yüzde 50 zam geldi. Asgari ücretle çalışanımız da, sanayicimiz de kara kara ne yapacağını düşünüyor. Zampiyon iktidar, Eylül ayına girdiğimiz ilk gün yine yapacağını yaptı” dedi.
“EKONOMİ YÖNETMEYİ BİLMİYORLAR”
İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz son olarak şu ifadeleri kullandı, “Bir kez daha söylüyorum, bu beceriksiz iktidar gitmeden değil enerji ya da gıda, sakızın bile fiyatı düşmez. Çünkü ekonomi yönetmeyi bilmiyorlar. Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz derler. Halkımız, bu iktidar yüzünden çok zorlu bir kış ayı geçirecek ama yediği ayazın hesabını sandıkta soracak. Artık halkımıza eziyet etmekten vazgeçin ve bir an önce sandığı getirin. İYİ kadroların bu ülkeyi yönetecek, yeniden düze çıkaracak projeleri şimdiden hazırdır”
 

Yorumlar (4)
Manisalı 1 ay önce
yüzden değişmeyeceğinden sorun olmaz Hasan Bey
Muzaffer Eren 1 ay önce
Güzel yorum olmuş sayın eryılmazdan tebrik ediyorum
Alamanci 1 ay önce
Brovo başkan hayirlisiyla olacak az kaldı 2023 de bunların hepsini sil Süpür yapacağız şu manisa haberde şu yorumları yayinlasa
hm 1 ay önce
siz gelseniz fiyatlar en az 3 e katlar
31
açık