BAŞKAN ERGÜN ANTALYA'DA DEVLET BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Merkezi tarafından Antalya'da düzenlenen 'Belediye Başkanları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'na katılmak üzere Antalya'ya gitti. Toplantının ilk gününde, Genel Merkez yönetim kadrosu ve belediye başkanlarıyla birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi karşılayan Başkan Ergün, MHP Lideri’ne Manisa'daki hizmet ve yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Genel 25.03.2022, 22:21 25.03.2022, 22:30
BAŞKAN ERGÜN ANTALYA'DA DEVLET BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ

MHP'nin geleneksel olarak gerçekleştirdiği 'Belediye Başkanları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı', Antalya'nın Belek ilçesinde gerçekleştiriliyor. Toplantıya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Salihli, Kula, Selendi ve Sarıgöl belediye başkanlarıyla birlikte katıldı. 25-27 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek toplantının birinci gününde Genel Merkez yönetim kadrosu ve belediye başkanlarıyla birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi karşılayan Başkan Ergün, MHP Lideri'ne Manisa'daki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, belediye başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Manisa'daki Çalışmaları Anlattı
'Belediye Başkanları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı'na katılmak üzere Antalya'da bulunduklarını belirten Başkan Ergün, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'yle bir araya gelerek Manisa'daki çalışmalarımız, proje ve hizmetlerimiz hakkında kendisine bilgi verdik. Hemşehrilerimizin selamlarını da ilettik. Kıymetli Genel Başkanımız da Manisa'ya selamlarını gönderdi. 'Belediye Başkanları Değerlendirme ve İstişare Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)
20
açık