Bahçeli: Cumhur İttifakı'nın 2023 adayı Recep Tayyip Erdoğan'dır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Cumhur İttifakı'nın 2023 adayı bellidir, Recep Tayyip Erdoğan'dır. MHP bu amaç doğrultusunda sonuna kadar çalışacaktır

GENEL 07.09.2020, 18:36
Bahçeli: Cumhur İttifakı'nın 2023 adayı Recep Tayyip Erdoğan'dır

Son dakika... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Cumhur İttifakı'nın 2023 adayı bellidir, Recep Tayyip Erdoğan'dır. MHP bu amaç doğrultusunda sonuna kadar çalışacaktır. Gül isteyenlerin daha çok fidan dikme çabası beyhude bir gayrettir. Türkiye'yi üçüncü sınıf tartışmalarla meşgul edenlerin gayesi çıkarlarının ikmalidir. Yunanistan'ın hukuksuzluk bölgesinde ikbal araması haydutluktur. Neredeyse kumsallıklarımıza kadar hak iddiasında bulunması çok bariz bir savaş dilidir. Türkiye-Yunanistan kutuplaşmasına bir de Fransa eklenmiştir. Bu şekilde NATO'nun devamı ve bölgesel barış ortamının tesisi ihtimal dahilinde değildir.

Yorumlar (1)
ey kurt titre ve kendine gel 2 hafta önce
aynen öyle sayın Bahçeli, sayenizde yunanistan 19 adaymızıişgal etmekle kalmadı, kumsallarımıza kadar hak iddia etmeye başladı, oradada bitmiyor, Neçirvan barzani açıklama yaptı ''Geçen hafta Türkiye ile anlaştık, Ankara da Bölgesel yönetimimiz bir bağımsız devlet gibi temsilcilik açacak'' dedi. Bu durumda sayın Bahçeli yedek aday olarak neçirvan barzani yi göstersin artık! Kadere baaak, kimleeerrrr kimlerle beraber !!!
23
parçalı az bulutlu