Babacan Manisalılarla buluştu. İlgi beklenenin altındaydı

banner297

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, Manisa’da vatandaşlarla buluştu. Babacan’ın vatandaşa hitabında kalabalığın az olması dikkat çekti.

Genel 09.06.2022, 20:58 09.06.2022, 23:17
Babacan Manisalılarla buluştu. İlgi beklenenin altındaydı

Önder Aydın
MANİSA (İHA) –  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Manisa’ya geldi. Öğle saatlerinde sanayi ve pazar esnafını ziyaret eden Babacan, daha sonra partisinin il başkanlığına geçerek, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Babacan, son olarak çarşı esnafını ziyaret edip, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarla hitap etti. Burada hükümetin, ekonomi ve tarımsal politikalarını eleştiren Babacan, DEVA Partisi olarak hazırladıkları projeleri anlattı.

Babacan'ın ziyaret ve vatandaşlarla buluşma programına CHP İl Başkanı Semih Balaban ve Demokrat Parti İl Başkanı İdris Mecek'in yanı sıra CHP'liler de katıldı. 
Alanda ise yeterli kalabalık toplanmadı. Babacan vatandaşlara hitap ederken sık sık alkışlandı.  

Yorumlar (5)
Hakkı 8 ay önce
17 ilçe de teşkilatı olsa 5 kişi gelseler, daha çok kişi olurdu. İzmir il teşkilatından taşısan daha kalabalık olurdu.
Yörük 8 ay önce
şener şen in olayı gibi bu adama sandıktan 1 oy çıkar :D
Mustafa Kemal 8 ay önce
akp den hiç bir farkı yok. Aynı bokun laciverti bunlarda.
Hasan 8 ay önce
Yeni mh muhtar-ı miting yapsa bunun iki mislini geçer. Oraya gelenler il ve ilçe başkanları birkısmı chp 'li onun haricinde hiç kimse babacan için gelmemiş. Sel olup barajları yıkacakmış nekadar inandırıcı
Ali 1 ay önce
Hepsi Tayyipin sayesin de meşhur oldu,tayyip olmadan bunlar bir hiç.ekonomiyi yönetmekle insanları yönetmek farklı şeyler,