ART ARDA GELEN ÜZÜCÜ HABERLER  

banner297

Manisa art arda gelen ölüm haberleriyle sarsıldı. Sevilen isimlerin ölüm haberleri sevenlerini yasa boğdu.

Genel 05.07.2022, 23:49 06.07.2022, 00:00
ART ARDA GELEN ÜZÜCÜ HABERLER  

Manisa’da bugün sosyal medyaya yansıyan ölüm haberleri büyük üzüntüyle karşılandı. 
Çarşı esnaflarından Yataş Enza’nın sahibi ve işletmecisi Tolga Başbuğ hayatının kaybetti. Sevilen iş insanının ölüm haberi sevenlerini yasa boğarken bir çok kişi taziye mesajıyla üzüntüsünü dile getirdi. 
Diğer bir üzücü haber Saruhanlı’dan geldi. Saruhanlı’nın İshakçelebi Mahallesi Muhtarı Metin Kumal, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Muhtarın vefatı İshakçelebi mahallesini yasa boğdu.   
ERGÜN’ÜN ACI GÜNÜ 
Bir diğer üzücü haberi Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün duyurdu. Ergün’ün eşi Şeyda Ergün’ün annesi Ayser Yağcıbaşı hayata veda etti. Ergün aile fotoğrafıyla acı haberi paylaştı.     
Üzücü haberler bununla da kalmadı. Manisa’nın Alaşehir ilçesinin sevilen simalarından Uğur Demetgül genç yaşta hayata veda etti. Demetgül’ün ölüm haberi ilçede büyük üzüntüyle karşılandı. Çok sayıda kişi taziye mesajı paylaştı. 


 


 

Yorumlar (2)
GÜLTEKİN KANTIK 1 ay önce
hepsinin mekanı cennet olsun Ailelerine sabır diliyorum. Başları sağ olsun
Öz Manisalı 1 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun aşı olan kişiler hepsi aşı olan kişiler tam detaylı bir kan tahlili yaptirsin üzülerek söylüyorum büyük çoğunluğu kanlarinda enfeksiyon çıkıyor
34
az bulutlu