AKGEDİK TOKİ’DE 'YÖNETİM İSTİFA' SESLERİ 

banner297

Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Akgedik Toki konutlarında bir gurup vatandaş toplanarak yönetimin istifasını istedi. 

Genel 30.07.2022, 19:59 30.07.2022, 20:09

Manisa’nın en büyük mahallelerinden birine dönüşen Akgedik’te vatandaşlar site içerisinde toplanarak yönetimin istifasını istedi. Site sakinleri aidatların yüksek olması ve hizmetlerin yetersiz kalmasını gerçekçe gösterdi. 
AİDATLARA GELEN ZAMMA TEPKİ 
Vatandaşlar aidatların 186'dan TL’den 333 TL'ye çıktığını iddia ederek tepkilerini sürdürdü. Kalabalık sık sık yönetim istifa sloganları attı.   
Öte yandan kalabalık eylem yaparken güvenlik güçleri site içinde önlem aldı, bölgeye bir de ambulans gönderildi.  
 

Yorumlar (3)
Tam Manisali 3 hafta önce
Tek yonetim mi istifa belediye valilikte istifa.resmen toplama kampı gibi.manisadaki getto bölgesi.yaziklar olsun basimizdakilere
AKGEDİK 2 hafta önce
Toki'nin yaptığı tam bir soygun. havuzlu villalanın aidatı 100 TL. kışın doğal gaza yapılan zamları birde görün bin 200 TL fatura geliyor.
Akgedik sakini 2 hafta önce
Akgedik TOKİ'de çok büyük bir vurgun var. Özelikle birinci etapta. Doğalgaz faturaları bilerek çok yüksek yazılıyor. İtiraz edince düşürüyorlar. Bunuda bilerek yapıyorlar. Sesini çıkartamayanlar o yüksek faturaları ödüyorlar. Çok büyük oyunlar dönüyor orada.
28
açık