AK PARTİ’NİN YENİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI BELLİ OLDU 

banner297

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Samet Doğuş atandı.

Genel 26.01.2021, 20:44 26.01.2021, 20:56
AK PARTİ’NİN YENİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI BELLİ OLDU 

Ak Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:  “Genel Merkez Gençlik Kollarımız tarafından Manisa Gençlik Kolları İl Başkanlığına atanan Samet Doğuş kardeşime yeni görevinde başarılar diliyorum. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Ender Gök kardeşime’de teşekkür ediyorum. Manisamıza hayırlı uğurlu olsun...”

6. Olağan kongrede İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini bırakacağını açıklayan Ender Gök, şu veda açıklamasını yaptı: 

Değerli Kamuoyu, Kıymetli Genç Kardeşlerim ve Saygıdeğer Büyüklerim;

AK Parti teşkilatları dur durak bilmeden çalışan, vefakâr, ak yürekli insanların oluşturduğu bir ailedir.

Rabbim bana bu güzide aile ile çocuk yaşta tanışmayı nasip etti. Ömrünü vatan, millet ve devlet için adayan, dünya mazlumlarına umut olan Genel Başkanımız, Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki Ak Davaya hizmet etmeyi nasip etti.

İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, Seçim İşleri Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı gibi Ak Parti Manisa Gençlik Kolları’nın birçok kademesinde gayret ve özveri ile görevler aldım.

2014 yılında sn. Cumhurbaşkanımızın gözbebeği, genel merkezimizin övgü ile söz ettiği Şehzadeler Şehri Manisa’mızın Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini icra ettim.

Acısıyla tatlısıyla gençliğimin en güzel yıllarını Ak Davamıza ve liderimiz sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına bir karınca misali olsun hizmet etmeye harcadım.

Şimdi, göreve geldiğimiz günkü gayreti görevi bırakacağımız güne kadar sürdürmüş olmanın huzuruyla sizlere sesleniyorum.

6 sene boyunca Manisa’yı köşe bucak gezdiniz; girmedik mahalle, dokunmadık kalp bırakmadınız. Manisa’nın gençlerine bir nefes bir soluk oldunuz. Manisalılar kimi zaman bir köy okulunun kütüphanesini oluştururken, kimi zaman meydanlarda demokrasi nöbetleri tutarken, kimi zaman Kurban Bayramı’nda et dağıtırken, kimi zaman sokaktaki hayvan dostlarımıza mama verirken, kimi zaman yaşlı bir teyzemizin veya sevgiye muhtaç bir yetimin elinden tutarken, kimi zaman şehitlerimiz anısına oluşturduğunuz hatıra ormanında bir fidana can suyu verirken gördü sizleri.

Sizler, 15 Temmuz hain darbe gecesi darbeye dur demek için yürüyen binlerce insanın arasında en ön saflarda yerinizi aldınız.

Sizler on binlerce insanla birlikte ‘’Devletimin yanındayım. Terörün karşısındayım’’ diyerek haykırdınız Manisa caddelerinde.

Sizler dilinizin yetmediği yerde resimlerle, sergilerle anlattınız iyiliği, güzelliği, davamızı.

Sizler umutsunuz. Sizler bu ülkenin geleceği adına kurulan her cümlenin öznesisiniz. Yarına dair her özlemin muhatabı sizlersiniz. İyiye ve güzele dair ne varsa sizlerle olmasını yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Genç yaşında teröristlerin hedefi olan Eren, Kurban Bayramı’nda gariplere yardım ederken şehit edilen Yasin sizlerin dostuydu. Sokaklarda broşür dağıtırken kimilerinin aciz bakışlarına aldırmadan edebini bozmayan Yusuf da, bin bir emeğinizin üzerine kurulan kulelerden size bakan kibir abidelerinin karşısında dimdik duran Enes de sizlersiniz. Sonu ne olursa olsun yolumdan dönmem, Büyük Türkiye ve hak davadan vazgeçmem diyende sizlersiniz.

‘’İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.’’ Hadis-i Şerifini şiar edinerek önce Allah’a sonra birbirimize emanet çıktığımız bu yolda görevimi benden sonra gelecek olan kardeşimize emanet edeceğim.

‘’Gençlere siyasette yer vermek ustalığın şiarındandır.’’diyerek, Türkiye siyasetinde bir çığır açan ve her daim geleceğe dair umutlu olmamızı öğütleyen liderimize Rabbim bana ömür verdiği sürece hizmet etmeye, davasına ömrümün geri kalanın vakfedeceğime söz veriyorum.

Kardeşlerim! Şunu unutmayınız ki vefa, kalbin hafızasıdır. Ben sizleri kalbimden asla çıkarmayacağım. Sizlerle yol arkadaşlığı yapmak bana Rabbimin hediyesidir, ne kadar şükretsem az. Verdiğiniz emekler için teşekkürden daha fazlasını hak ettiğinizi bilerek gönülden sesleniyorum sizlere; nerede olursak olalım, ne iş yapıyorsak yapalım bir zalim gördüğümüzde yumruklarımızı havaya kaldırıp hakkı haykıracağız. Bir yetim gördüğümüzde başını okşayacak, hastalarımızı ziyaret edeceğiz, yaşlılarımıza hürmet göstereceğiz. Milletimizi, memleketimizi ve hizmet etmekten onur duyduğumuz ak davamızı kalbimizin üstünde bir tül gibi taşıyacağız.

Birlikte elde ettiğimiz her başarıda sizlerin payı çok büyük.

Emeğinize, yüreğinize sağlık.

Bu kardeşinize haklarınızı helal ediniz.

İyi ki varsınız!

Yorumlar (1)
Kimsesiz 1 ay önce
Ben 2016 dan beri gec gunduz partide gazete dagittim hukumet meydaninda kac tane genç topladim volkan karabulut zamaninda köy genclik baskaniydim ama bir kez olsun partiden kimse gelmedi secim zamaninda hadi kardeşlerim diyen cok oldu iş vercez dediler sigortali hani sene 2021 kimler gelip gitti daha is yok galiba caniniz sagolsun hakkim helal degil kimseye benim "şu gercek ogrendim mutahit kuyumcu telefoncu galerici olsaydik telefonlar susmazdi partide adimiz yazardi yalan desinler yayinlasinlar şimdi cebimizde telefon yok işimiz yok hani nerde kardeslerim diyenler ak partide adimiz yok şan şöhrete gerek yok adimizin geçeceği yer Mezar Tasimizdir admin yayinla hep yazıyorum paylasmiyorsunuz yerim belli alnim dik kötü laf etmedim kimseden harclik istemiyoruz dilencilik yapmiyoruz
11
açık