Ak Parti’nin iktidara gelişinin 20. yıldönümünde İl Başkanı Hızlı’dan açıklama 

banner297

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, 3 Kasım 2002’de AK Parti’nin iktidara geldiğini hatırlatarak “AK Parti teşkilatları olarak 20 yıldır milletimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Genel 02.11.2022, 17:19
Ak Parti’nin iktidara gelişinin 20. yıldönümünde İl Başkanı Hızlı’dan açıklama 

AK Parti’nin 20 yıllık hizmet süreciyle ilgili açıklama yapan İl Başkanı Salih Hızlı, 14 Ağustos 2001’de kurulan partinin 15 ay sonra, 3 Kasım 2002’de iktidara geldiğini hatırlattı. Her geçen gün hizmet aşklarının artığını söyleyen Hızlı:  “Bu büyük bir başarı bu kadar kısa zamanda iktidarda olmak ve geçen 20 yılda iktidar kalabilmek kolay değil. Girdiğimiz 15 seçimin tamamında demokrasi ve kalkınma yolculuğumuzun her adımında bizlerden desteğini esirgemeyen milletimiz, eminim ki 2023 seçimlerinde de bizleri sandıklarda yalnız bırakmayacak. Bizler milletimiz için, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedeflerimize durmadan çalışarak ilerliyoruz.  3 Kasım, milletin partisi AK Parti’nin millete hizmet etmenin başlangıç günüdür. AK Parti olarak Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa ederken, bir yanda savunma sanayi diğer yanda yaptığımız sağlıktan-eğitime, adaletten-ulaşıma, enerjiden-spora gibi birçok alandaki kalıcı eserlerimiz ile ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Son olarak ülkemiz kendi arabası TOGG’u üreterek tüm dünyaya kendi gücünü bir kere daha göstermiş oldu. Türkiye Yüzyılı sloganıyla Cumhuriyetimizin 100. Yılında da Genel Başkanımız  liderliğinde ilk günkü aşkımızla, heyecanımızla ve milletimize olan sevdamızla inandığımız bu kutlu yolda yürümeye, hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi. 
 

Yorumlar (1)
Adem çoban 4 hafta önce
Bugüne kadar Manisa da ki CHP'li belediyeler ile ilgili bir tane açıklamanız olmadı ya yanarım da ona yanarım Manisa da Ak partiye o kadar çok zarar verildi ki son yıllarda Sayın Cumhurbaşkanımızın emeklerine yazık ediyorsunuz seçime 6 ay kaldı ne demek istediğimi anlarsınız