AK PARTİ'DEN BAŞKAN ÇETİN'E ZİYARET

banner297

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Ali Çipiloğlu, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen olağan genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen Manisa Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Çetin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek tebrik etti, başarılar diledi. 

Genel 17.03.2022, 16:08
AK PARTİ'DEN BAŞKAN ÇETİN'E ZİYARET

Manisa Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Çetin, “Seçim telaşımızı vardı onu atlattık. Üyelerimizin oylarıyla 4 yıllığına yeniden seçildik. Bu süreçte hep beraber hem esnafımıza hem Manisa’mıza hizmet etmeye talibiz” dedi. 
Başkan Çetin ve ekibini tebrik eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Ali Çipiloğlu, “Tekrar göreve seçilmenizden dolayı tebrik ediyorum.  Odadaki arkadaşlarımız, esnaflarımız, üyelerimiz sizi bu görevde başarılı bulmuş, devamı yönünde bir karar vermiş. Bu demokratik yollarla yapılan seçimler güzel neticeler veriyor. Rakipler de çıkıyor ama sonuç itibariyle bir kişi başkan oluyor. Bizim siyasi partilerde de böyle. Odalarda, derneklerde bu yöntem böyle. Güzel bir yöntem.  Kaybeden oluyor kazanan oluyor ama sivil toplum kuruluşları, esnaflar bizim için çok önemlidir. Şehrin geleceği açısından işbirliği içinde olunması çok önemlidir.” dedi.

Yorumlar (0)