AHMET ÇELİK KOLTUĞU BIRAKMAK İSTEMİYOR 

banner297

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, kongre öncesinde partilileri yemekte ağırladı. Birlik, beraberlik ve istişare toplantısıyla adaylığını pekiştiren Çelik, “Bizde gönül kırıklığı olmaz. Biz dava eksenli görev yaparız.” dedi. 

Genel 24.10.2022, 13:27 24.10.2022, 13:31
AHMET ÇELİK KOLTUĞU BIRAKMAK İSTEMİYOR 

Toplantıya İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı yöneticileri ve mahalle başkanları katıldı.
Toplantıda mahalle başkanlarına açıklamalarda bulunan Başkan Ahmet Çelik; “Siyaset mahalleden başlar. Mahalle başkanları bizlerin uç beyleridir, sancaktarlarımızdır. Mahallelerde yaşayan hemşerilerimizin sıkıntılarını çözme noktasında sizler mahallelerde bizim gözümüz, kulağımızsınız” dedi.  

“Bu bir bayrak yarışıdır ve bizler istişarelerimize de devam ediyoruz” diyen Ahmet Çelik, “Bizde gönül kırıklığı olmaz. Biz dava eksenli görev yaparız. Kongreden sonra bir an önce sahaya inmemiz gerekiyor. 2023 seçimleri yaklaşıyor. Sokaklarımızın yapısına göre mahalle yönetimlerimizi oluşturalım. İYİ Parti’de mahalle başkanı olmak ayrıcalıktır.”

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığını 3.5 yıldır sürdüren Ahmet Çelik, yapılacak olan seçimlerde yeniden aday olduğunu daha önce açıklamıştı.


 

Yorumlar (0)