45 PARK'TA ÇOCUKLARA ÖZEL EĞLENCELİ ETKİNLİKLER

banner297

45 Park, birbirinden farklı etkinlikleri Manisalılarla buluşturmaya devam ediyor. Bu hafta çocuklar yine eğlenecek. Hafta sonuna özel yüz boyama, balon ve bayrak dağıtımı ve daha bir çok eğlenceli aktivite bu hafta çocukları bekliyor.

Genel 14.08.2022, 11:35 14.08.2022, 11:32
45 PARK'TA ÇOCUKLARA ÖZEL EĞLENCELİ ETKİNLİKLER

Manisa'da önemli markaların yer aldığı 45 Park'ta çocuklar için özel etkinlikler düzenleniyor.  Birbirinden farklı etkinlikler Manisalılarla buluşturuluyor. Hafta sonuna özel eğlence dolu etkinlikler bugün devam ediyor. Çocuklara özel hazırlanan program gün boyu renkli görüntülere sahne oluyor. Çocukların keyifli dakikalarına aileleri de eşlik ediyor. Palyaçonun da yer aldığı etkinlikte, çocuklara yüz boyama da yapılıyor. Minikler, güvenli ve eğlenceli anlar yaşıyor. Renkli programda çocuklar, eğlenceli anlara kapı aralıyor. Bu hafta da sürprizler devam  ediyor... 

DOĞUN GÜNÜ PARTİSİ İÇİN REZERVASYON 

45 Park'ta çocuklara özel doğum günü partilieri de organize ediliyor. Birbirinden eğlenceli yaş günü etkinliği ve farklı sürpriz hediyelerle çocuğunuzu unutulmaz bir gün yaşatmak sizin elinizde. Rezervasyon için 0542 206 9843 nolu telefonu arayabilirsiniz. 

  


Yorumlar (1)
reyes 1 hafta önce
güzel etkinik,
28
açık