30 YILDIR RAKİPSİZ

banner297

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi (MESKOP) 69. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirecek. Pandemi nedeniyle 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü Laleli Pazaryerinde saat 10.30’da yapılacak olan kongrede 30 yıldır başkanlık görevini yürüten Recep Çınar tek listeyle yarışacak. 3 bin 820 üyenin oy kullanma hakkı var.  Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Recep Çınar, bütün esnafları kongreye davet etti. 

Genel 13.07.2021, 17:23
30 YILDIR RAKİPSİZ
banner388

Çınar, "Esnaf Kefalet Kooperatifimizin pandemi nedeniyle ertelenmiş olan seçimlerine start veriyoruz. Yapılacak olan güzel bir genel kurul ile 3 yılımıza daha talip olacağız. Pandemi çok sıkıntılı bir dönem yaşattı. Bazı esnaflarımızın direk bazılarının ise dolaylı olarak zorlanmasına sebep oldu. Dolayısıyla pandeminin rahatladığı dönemdeyiz. Kongremiz her zaman alışagelmiş salonda değil Laleli Pazaryerinde kongremizi gerçekleştireceğiz. Tüm esnaflarımızın katılımlarını bekliyorum. Tek liste şeklinde gidiyoruz. Kongremiz çok uzun süremeyecek. Genel kurulu tüm esnaflarımıza yakışır şekilde gerçekleştireceğiz. Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum. İlk defa hafta içi bir günde yapmış olacağız” dedi.

Pandemi sürecinde esnafların yanında olduklarını belirten Başkan Çınar, “30 yıldır başkanlık yapıyorum. Fakat toplamda 37 yıldır bu teşkilatın içerisindeyim.Tekrar vize alırsak 40 yılı dolduracağız. Bir yastıkta 40 yıl misali bizde bu teşkilatta haşır neşir olmuş olacağız. Ayrı bir duygusu, ayrı bir anlamı var. Biz esnafımıza layık olmaya çalışacağız. Güzel hizmetler yaptık. Hükümetimize, Halk Bankası Genel Müdürlüğü’ne desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Elimizden geldiğince kredi vermeye çalıştık, verdik de. Önümüzdeki günlerde piyasalar daha çok hareketlenecektir. Bundan esnafımız ve halkımızda memnun olacaklardır” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
vahit 3 hafta önce
manşetinizde 30 yıldır rakipsiz diyor. bu manisa için ayıp değilmi.hiçmi bir kimse çıkmıyor.
ahmet 3 hafta önce
bir adam bir yerde 30 yıl yöneticilik yapıyorsa orası çökmüştür.
27
açık