banner299

banner298

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Eryılmaz, "AK Parti iktidarını tebrik ediyorum" dedi ve nedenini açıkladı 

HABER 22.03.2021, 11:55

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz basın toplantısında açıklamalarda bulundu. "AK Parti iktidarını tebrik ediyorum" diyen Eryılmaz, "Geçmişte kimle yürüdülürse şimdi muhalefeti onlarla yürümüş gibi göstermeyi çok iyi biliyorlar. FETÖ ile PKK ile işbirliği yapan biz değiliz" dedi. 

İYİ Parti'nin organize ettiği basın toplantısına İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik ve partililer katıldı.
Toplantıda ülke ve Manisa siyasetiyle ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Hasan Eryılmaz, dolardaki ani yükselişin sorumlusunun Hükümet olduğunu söyledi.
Eryılmaz, "Cumhur İttifakına oy vermiş hiç bir vatandaş faizleri bu duruma getirsin diye, dolar yükselsin diye, kadın haklarını yok etsin diye, doğalgaz suya bu kadar zam gelsin diye oy vermedi. Kimse devletin, milletinin kötülüğünü istemez. Hz. Ali'nin dediği gibi devletin dini adalettir. Eş dostla ülkeyi yönetmeye kalkarsanız bu ülkeye yazık olur. Bu ülkenin reforma adalete ihtiyacı var" dedi.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, HDP'nin kapatılmasına yönetik hazılanan iddianameye ilişkin açıklamada bulundu. Eryılmaz, Ak Parti politikaları eleştirdi. Eryılmaz, "Ak Parti kiminle kol kola geldiyse, bugün muhalefet partilerini onlarla işbirliği yapmakla suçluyor" diyerek Ak Parti'yi tebrik etti.

Yorumlar (0)