Ulaşım ücretlerine son 3 ayda 2.kez zam geldi

banner297

Manisa şehir içinde tam biniş ücreti 4.5 liradan 5.5 liraya çıktı. Öğrenci binişlerinde ise şehir içinde 2 lira 75 kuruş olan ücret 3.5 liraya yükseldi. Muradiye kampus ücretleri ise tam biniş 6, öğrenci biniş de 4 liraya çıktı.

Ekonomi 11.03.2022, 22:31
Ulaşım ücretlerine son 3 ayda 2.kez zam geldi

Manisa’da son 3 ayda 2.kez ulaşım ücretlerine zam yapıldı. 5 Ocak’ta toplu ulaşım ücretlerine zam gelmişti. Akaryakıt fiyatlarındaki artışla birlikte toplu ulaşımda yeniden zam talep edildi. Manisa Ulaşım Koordinasyon Merkezindeki toplantıda fiyat listesi yeniden belirlendi. İl genelinde toplu taşıma ücretlerine zam yapıldı.

Alınan kararla Manisa şehir içinde tam biniş ücreti 4.5 liradan 5.5 liraya çıktı. Öğrenci binişlerinde ise şehir içinde 2 lira 75 kuruş olan ücret 3.5 liraya yükseldi. Muradiye kampus ücretleri ise tam biniş 6, öğrenci biniş de 4 lira oldu.

Yorumlar (2)
Manisali 9 ay önce
Otobüsleri tika başa doldurmazsanız iyi olu. Yolcular bu virüs mevsiminde nefes bile alamıyorlar. Dolmuşlarda bir kapasite yokmudur ilk önce yolcu sayısı belirlenmeli ve takibinde yapılmalı. Yoğun saatlerde daha çok araç ta sefere çıkmalı. Bunlara lütfen dikkat edilmesi sağlık ve güvenlik için elzemdir.
Saliha 9 ay önce
5.5 değil 6tl alıyorlar hangisi doğru