MURADİYE OSB'YE TİCARET MERKEZİ KURULUYOR

banner297

Muradiye Organize Sanayi Bölgesi’nin uzun zamandır üzerinde çalıştığı proje lansmana çıkıyor.

Ekonomi 06.11.2021, 14:53
MURADİYE OSB'YE TİCARET MERKEZİ KURULUYOR

MUOSB, 15 Kasım’da Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapacağı lansman ile, sanayi bölgesi sınırları içerisinde inşa edeceği 142 adet dükkanı tanıtacak. 

Osb firmalarının ve bölgedeki yerleşim yerlerinin faydalanacağı, içerisinde küçük imalathane ve tamirhanelerin yanı sıra market, eczane, restoran, cafe, kırtasiye gibi temel ihtiyaca yönelik işletmelerin de hizmet vereceği toplamda 142 adet dükkân, Muradiye Osb’nin 6 farklı noktasında inşa edilecek. 

İhtiyaca yönelik tasarlanmış dükkanlar, A, B, C ve D tipi olarak farklı metrekare ve özelliklerle alıcısını bekleyecek. 

Detayların ve alım şartlarının lansmanda ilan edileceği proje ile Manisa yeni bir ticaret merkezine kavuşmuş olacak. 

Hem sanayi bölgesine, hem Manisa’ya değer katacak bir projeye imza attıklarını belirten Muradiye OSB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kıvırcık, dükkanlardan elde edilecek gelirle Muradiye OSB’nin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarına kaynak sağlanmış olacağını söyleyerek “Şehrimizde yeni bir ticaret merkezi olacak projenin şehrimize ve Sanayi bölgemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 

Yorumlar (1)
Manisalı 1 ay önce
Önce bir atık tesisi yapıp, koca MOSB nin atığını kanalizasyona Gedize vermekten imtina etseydiniz de, ülkenin suyu havası en kirli il olma utancından kurtarsaydınız Manisamızı...
9
orta şiddetli yağmur