İLÇEDE EKMEK FİYATLARINA ZAM!

banner297

Manisa'nın Salihli ilçesinde 1 lira 25 kuruştan satılan 250 gram ekmeğin fiyatı 25 kuruşluk zam ile 1.50 TL'ye yükseldi.

Ekonomi 24.06.2019, 12:41
İLÇEDE EKMEK FİYATLARINA ZAM!

Salihli Esnaf Odası Başkanı Murat Makasçı, un başta olmak üzere yakıt ve maya fiyatlarında yaşanan artış ile işçilik maliyetleri, kira giderlerinin yükselmesi nedeniyle ekmek fiyatlarında yeni bir düzenzenlemeye gitmek zorunda kaldıklarını belirtti.
Ayrıca Salihli’de ekmek ile birlikte simit fiyatlarında da artış görüldü. 1 lira 25 kuruştan satılan simit fiyatı da 1.50 liraya yükseldi.
Manisa merkezde ekmek fiyatlarında değişikliğe gidilip gidilmeyeceği merak konusu.
 
 

Yorumlar (6)
3 yıl önce
Bekaya pardon pompaya devam...
Bu ülke sizden kurtulduğunda herşeyçokgüzelolacak 3 yıl önce
Beka sorunu! nedeniyle son dakika Çay'a da % 15 zam geldi. Rant, yolsuzluk, peşkeş, eş dost yandaş müteahhitlere ye, yedir,.... ceremesini millete yükle ! Bu mu böyük dünya liderliği !? Bu mu tüm bu rezillikler için mitili atan sahte milliyetçilik !?
Vatandaş 3 yıl önce
Arınç'ın deyimiyle ''kurban olduğum Allah verdikçe veriyor''! Mazot, Çay derken Şeker'e de % 16 zam geldi son dakika. yetmezzzz, ver mehteri erkaannn...
Manisalı 3 yıl önce
Az önce Mazota 23 kuruş(çeyrek lira) zam geldi. İşin daha da trajikomik yanı 1 kuruşu pompaya yansımayacak !!! Seçimin hesabını sorar gibi...
hakkı 3 yıl önce
verin mehteri
Tarzan45 3 yıl önce
Hahahaha