Günpen Manisa'dan yurt dışına açıldı

PVC doğrama ve panjur sistemlerinde Günpen hedefi büyüttü. Manisa firması Günpen ürettiği PVC doğramalarla Hollanda’ya ihracata başladı.

Ekonomi 17.09.2020, 13:58
Günpen Manisa'dan yurt dışına açıldı

Manisa’da 1992 yılında PVC doğrama, otomatik panjur sistemleri ve cam balkon sektöründe ticari faaliyetine başlayan Günpen’in zaman içerisinde yavaş ve emin adımlarla büyüdüğünü ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Güngör, kalite ve titiz işçiliğin başarıyı getirdiğini söyledi.

Manisa’da küçük bir işletme ile başladıkları sektörde şimdi söz sahibi olduklarını ifade eden Günpen Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Güngör, “Yavaş ve emin adımlarla büyüdük. İlk önceliğimiz müşterilerimiz ama biz onlara danışanlarımız diyoruz çünkü onları kendi ailemizden görüyoruz farklı bir yaklaşım ve anlayış içerisinde bugüne kadar hiç olmadık bundan sonrada olmayacağız. Danışanlarımızın evlerini kendi evimiz gibi görerek onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp en doğru çözümü onlara sunmak oldu. Bunu sağlarken işçilik ve kullanılan malzemelerin uzun ömürlü olması titiz çalışma beraberinde danışanlarımıza sağladığımız güven ve en önemlisi zamanında teslimat sorunsuz montaj. Bu saydıklarım bizim sektörde olmazsa olmaz kriter diyeceğimiz parçalardır. Kolay ulaşılır olmak ve olabilecek aksiliklere anında müdahale edecek ekibinizin olması. Biz 1992 yılından bugüne kadar yaptığımız tüm yapıların ve işlerin arkasındayız. Her bir danışanımız bizlerin genişleyen büyük ailesinin birer parçasıdır” dedi.

Güngör, “Yaptığınız işler başarılı oluyorsa ailelerin yüzleri gülüyorsa siz istemeseniz bile büyümeye mecbur kalıyorsunuz. Çünkü en iyi reklam insanların sizi tavsiye etmesi ve referans vermesidir. Biz de bu şekilde her yaptığımız proje bize referans oldu. Ege bölgesi ile başlayan il dışı yolculuğumuz artık ülke sınırlarını aşıyor. 2019 yılında ilk defa başladığımız yurtdışı ihracatımızda şimdi Hollanda’ya 25 projelik 165 doğrama ile 2 tır sevkiyatımızı NL Kozjinen firmasına yolladık. AB Standartları çerçevesinde zorlu bir süreçten geç sekte bu kriterlere uygun 2 bin metre kare kapalı alana sahip üretim tesisimiz ile yeni projeler için hazırız. Biz inanıyoruz ki Günpen olarak bugüne kadar nasıl her gün üzerine koyup ilerlediysek bugünden sonra da omuzlarımız da ki daha fazla yük ile de hep bir adım ileriye gitmek başta Manisa ve Türkiye’nin adını yurtdışında duyurmak için tüm ekip arkadaşlarımızla çalışmaya her zamankinden daha fazla gayret edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
21
açık