ABP TDS, 4 BİN 250 TL ASGARİ ÜCRETLE ELEMAN ALIMI YAPACAK

banner297

Manisa Akhisar'da ABP TDS, en düşük 4 bin 250 TL maaşla eleman alacak.

Ekonomi 31.12.2021, 08:15
ABP TDS, 4 BİN 250 TL ASGARİ ÜCRETLE ELEMAN ALIMI YAPACAK

ABP TDS, Organize Sanayi fabrikasına metal parçalar üretimi için elemanlar alınacağını duyurdu. Kaynak yapmayı bilenler için daha fazla ücret ödeneceği belirtildi.

Başvurular, Akhisar Organize Sanayi ABP TDS A.Ş fabrikasına yapılacak. Bilgi almak isteyenler 0549 820 09 50 nolu iletişim numarasını arayabilecekler.

Yorumlar (2)
ehonominin gitabı 1 ay önce
Adamlar asgari ücret açıklanmadan bir kaç gün önce bu ilanı verdiler, açıklanacak asgari ücreti biliyorlarmış. Bu ekonomide ki vaziyet ocak ayında devam ederse, şubat ayında yeni asgari ücret eskisinden daha az alım gücüne düşeceği kaçınılmaz. Zira geçen yıl ortalama 5,60 olan mazot daha şu andan 11,30, yani % 100 artmış durumda, her şeyde durum hemen hemen aynı, zaten piyasa enerji ve nakliye ile paraleldir. eeee takım tutar gibi parti tutan, ilaha tapar gibi temsilci tutan kesime ucu değmeden gerçekler dank etmeyeceğine göre, kaçınılmaz olan yaşanacak... Hadi vatandaşa 99 tv ve medyadan fi tarihten kahramanlık destanları ve şişirme haberler gösterildiği için vatandaş gerçekleri göremiyor da, bu yağlama yapan kelli felli adamların döviz çıktıkça işyerleri çıkmaza giren TOBB TÜSİAD MÜSİAD yağlamayı bırakıp, artık gerçekleri görmesi ve söylemesi gerekmiyor mu?
Gerçekler 4 hafta önce
Admin ısıtıp ısıtıp aynı haberi neden her gün yayınlıyorsun ! Verdikleri para bu enflasyonda çok büyük bir paraymış gibi okuyucularına sunmanda komik ! dediğin firma hiçte kurumsal olmayan bir yer ! Umarım bu yorumu mu paylaşırsın !
10
açık