12 Ekim altın fiyatları

banner297

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları 12 Ekim 2021 Salı günü serbest piyasada yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler tarafından merakla araştırılıyor. Hemen belirtelim ki gram altın fiyatları ve çeyrek altın fiyatları haftaya aşağı yukarı hareketle başladı. Peki, bugün çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte, 12 Ekim 2021 Salı güncel gram altın ve çeyrek altın fiyatları…

Ekonomi 12.10.2021, 09:48
12 Ekim altın fiyatları

Altın piyasasındaki son rakamlar sabah saatleriyle birlikte belli oldu. Altın fiyatları haftanın ikinci gününde iç piyasada dolar kuru etkisiyle yükselişe geçti. Geçtiğimiz hafta haftalık bazda bakıldığında altın fiyatları yatırımcısına kazandırdı. Ons altındaki artış altın fiyatlarına olumlu yansıdı. Gram altın fiyatları, şu dakikalarda 509 lira seviyesinde bulunurken; altının ons fiyatı ise bin 760 dolar seviyesinde hareket ediyor. İşte altın fiyatlarında son durum..

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Yatırımcısının her dönem gözdesi olan çeyrek altın son dönemdeki yükselişle birlikte bugün 823 liradan alınırken 840 liradan da satışa sunuluyor.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Altının gramı ise 12 Ekim Salı günü 509,09 lira seviyelerinde yer alıyor. Kurdaki değişimlerin devam etmesi halinde altının gramı da 515 lirayı zorlaması bekleniyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Geçtiğimiz günlerde hem alış fiyatında hem de satış fiyatında 3 bin liranın üzerindeki konumunu sağlamlaştıran Cumhuriyet Altını ise Bigpara’dan alınan son verilere göre bugün 3 bin 289 liradan alınırken 3 bin 345 liradan da satışa sunuluyor.

CNNTURK

Yorumlar (0)
27
açık