Nazik olmanın önemine dikkat çekiyorlar  

banner297

Manisa’ya 20 kilometre uzaklıkta bulunan İzmir Bornova Evrenosoğlu Ortaokulu “Kındness Is The Key”  E-twınnıng projesiyle her zaman, her yerde nazik olmanın önemine dikkat çekiyor.

Eğitim 06.04.2021, 19:18
Nazik olmanın önemine dikkat çekiyorlar  
banner388

Bornova Evrenosoğlu Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Gizem Gölboyu’nun ortaklarından biri olduğu ‘’Kindness Is The Key’’ eTwinning projesinin amacı; öğrencilerin farklı ülkelerden öğrencilerle tanışıp birlikte çeşitli etkinlikler yaparak İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek ve Web 2.0 araçlarını kullanarak kendi kendine öğrenme ve ürün koyma becerilerini arttırmalarını sağlayarak hayatın her alanında “Nezaket Kalplerin Anahtarıdır” sloganıyla nazik olmanın önemini vurgulanıyor. 
Projenin Türkiye ortaklarından biri olan Bornova Evrenosoğlu Ortaokulu İngilizce öğretmeni Gizem Gölboyu projeleriyle ilgili olarak şunları söyledi: “Kurucu ortaklığını İtalya ve Ürdün’den meslektaşlarımın yaptığı projeye Türkiye, Bulgaristan, Yunanistan, Moldova, Romanya, Hırvatistan, Lübnan, İspanya ve Ukrayna gibi ülkelerden toplam 26 okulla birlikte çalışıyoruz. 2020 yılı Eylül ayında başlayıp 2021 yılı Mayıs ayına kadar sürecek projemizde drama, şarkılar, oyunlar, şiirler, hikayeler, çizimler ve tartışmalar dahil olmak üzere çeşitli aktiviteler yaparak tüm proje çalışmalarını öğrenci ve öğretmenlerimizle birlikte ilgi ve özveriyle devam ettiriyoruz. Özellikle pandemi koşullarında uzaktan eğitime devam ettiğimiz bu günlerde öğrencilerin eTwinning projelerinde yer almasının ilgi ve motivasyonlarını daha çok arttırdığını gözlemliyoruz. Bu konuda bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı Bornova Evrenosoğlu Ortaokulu Müdürü Tolga Kartal’a ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”

Yorumlar (0)
37
açık