Kitap sevgisi budur 

banner297

Manisa Kitap Fuarı, öğrencilerin ve kitapseverlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Bugün sabah saatlerinden itibaren adeta dolup taşan fuarda öğrenciler, öğretmenlerinin nezaretinde fuarı gezdi, kitaplarla buluştu.   

Eğitim 01.12.2022, 11:18

Manisa Kitap Fuarı açıldığı günden bu yana büyük ilgi gördü. 25 Kasım’da kapılarını ziyaretçilere açan fuarda her geçen gün kalabalık arttı. Bu kalabalık kuru kalabalık değil. Kitap severler, öğrenciler fuarı gezerek birbirinden seçkin yayın evlerinin stantlarında kitaplarla tanıştı. 
Manisa’nın en büyük kültür etkinliği olarak kabul edilen Kitap Fuarı, birçok yazar ve çizeri öğrencilerle, kitap dostlarıyla bir araya getirdi.   
Okullar, yaptıkları organizasyonlarla akın akın Kitap Fuarına geldi. Öğrenciler bu anlamlı etkinlikte birçok yazarın kitabıyla ilk kez tanışma fırsatı buldu.  
Öğretmenler ise kitap sevgisini adeta uygulamalı bir ders tadında öğrencilere anlattı. 
İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumların desteğiyle devam eden ‘kitap şöleni’  4 Aralık Pazar gününe kadar her gün 10.00 ile 19.00 saatleri arasında gezilebilecek.  

 
 

Yorumlar (0)