BAHRİ SARITEPE GENÇLİK MERKEZİ’NDE KAYITLAR BAŞLADI

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nde 2. dönem Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları’na kayıtlar başladı. Kurs kayıtlarının yıl boyunca devam edeceği belirtildi.

Eğitim 29.05.2019, 09:27
BAHRİ SARITEPE GENÇLİK MERKEZİ’NDE KAYITLAR BAŞLADI

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren MASMEK, açtığı kurslarla Manisalıların kendilerini geliştirmeleri ve belli konularda uzmanlaşmalarına destek oluyor. Bu kapsamda Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nde verilen MASMEK Kursları’nda 2. dönem kayıtları başladı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören kurslara kayıtların yıl boyunca devam edeceği belirtildi. MASMEK Kurslarında 8 yaş üzeri çocuklarımızdan başlayarak her vatandaşımız el sanatları, halk oyunları, bilgisayar, yabancı dil, enstrüman spor ve yaz okulu daha birçok branşta kendilerini geliştirme fırsatı buluyor. MASMEK Kurslarının verildiği merkezler; Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi, Kırmızı Ev, Hüsrev Ağa Hamamı, Sinan Bey Medresesi ve Yeni Han. MASMEK Kurslarına kayıt olmak isteyen vatandaşlar Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi Kurs Planlama Biriminde kayıt olabilirler. 
Kayıt İçin Gerekli Evraklar
Bilgi almak için 0236 2352059 numaralı telefondan bilgi alınabileceği belirtilirken, MASMEK Kurslarına kayıt olmak isteyenlerin Sicil Numarası (Büyükşehir Belediyesinden alınacaktır), 1 adet fotoğraf ve Kimlik Fotokopisi ile başvurabilecekleri kaydedildi.
 

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu