TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE OTURAN KİŞİ MANİSA'YA GÖNDERİLDİ

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde plajda çöpleri denize atan kişi Türkiye'de sosyal medyada gündem oldu. Çok geçmeden gözaltına alındı. Şüphelinin savcılık kararıyla cezai ehliyetinin olup olmadığının belirlenmesi için polis nezaretinde Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine götürüldüğü belirtildi. 

ÇEVRE 31.08.2020, 17:39
TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE OTURAN KİŞİ MANİSA'YA GÖNDERİLDİ

Kuşadası Belediyesi, Kadınlar Denizi Sahili'nde bir kişinin şezlong ve çöpleri denize attığı görüntülere ilişkin İlçe Emniyet Müdürlüğüne şikayette bulundu.

Şikayet üzerine görüntüleri izleyen polis, şüpheliyi gözaltına alındı. Şüphelinin savcılık kararıyla cezai ehliyetinin olup olmadığının belirlenmesi için polis nezaretinde Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine götürüldüğü belirtildi. 

Bu arada sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, "Biz bu şehri emekle, sevgiyle ve özveriyle ilmek ilmek dokurken karşılaştığımız bu manzara karşısında ziyadesiyle üzüldük. Bu saygısızlığın sonuna kadar takipçisi olup doğaya ve çevremize verilen bu zararın hesabını soracağız." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Akinci 1453 1 ay önce
abooo len aglayan kayayi ve yanindaki amfitiyatroyuda bu adam pislik icinde birakmis olmasin.pislik anlamina gelen herseyi aglayan kaya ve etrafinda bulabilirsiniz.yazik cok yazik nerdende manisayi ziyarete gittik !
Manisa 1 ay önce
Orrrrtanca çocuk.
21
parçalı az bulutlu