banner299

banner298

Mezarlıklar çiçek açacak

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kez de il genelindeki tüm mezarlıklara çiçek dikimine başladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün çalışmalara hassasiyetle yaklaştığını ve talimatı doğrultusunda Manisa merkezinde başlattıkları çiçek dikimini il geneline yaydıklarını belirten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, “Çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın ebedi istirahatgahlarının tam manasıyla çiçek gibi olmasına özen gösteriyoruz” dedi.

Çevre 26.12.2020, 15:23
Mezarlıklar çiçek açacak
banner388
Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığının geçtiğimiz hafta Manisa merkezinden başlattığı mezarlıklara çiçek ekilmesi çalışması, il genelinde büyük yankı uyandırdı. Bunun üzerine harekete geçen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, il genelindeki mezarlıklarda çiçek ekimine başladı. Manisa genelindeki mezarlıkların bakımı, onarımı, temizliği ve ilaçlanması gibi çalışmaların yanı sıra mezarlık güvenliği için yaptığı çalışmalarla her kesimden takdir toplayan Manisa Büyükşehir Belediyesinin bu çalışması, sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında evlerinden çıkamayan ve vefat eden yakınlarının mezarlarını ziyaret edemeyen vatandaşlar başta olmak üzere, her kesimden büyük takdir topladı.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün çalışmalara hassasiyetle yaklaştığını ve talimatı doğrultusunda Manisa merkezinde başlattıkları çiçek dikimini il geneline yaydıklarını belirten Mezarlıklar Dairesi ve Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, “Ölüsüne saygısı olmayanın, dirisine de saygısı olmaz. Bu anlayışla 17 ilçemizde mezarlıklarımızın tertip, düzen ve güvenliği noktasında çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın ebedi istirahatgahlarının tam manasıyla çiçek gibi olmasına özen gösteriyoruz. Bu vesileyle ahirete irtihal etmiş tüm hemşehrilerimizi rahmetle anıyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
17
az bulutlu