MANİSA'YA SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

banner297

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, Manisa'da Perşemge günü sağnak yağış etkili olacak.

ÇEVRE 06.05.2020, 20:52 06.05.2020, 21:00
MANİSA'YA SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun doğu kesimleri ile zamanla kuzeybatı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Akdeniz'in doğusu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Sivas, Kayseri ve Niğde çevreleri ile öğle saatlerinden sonra Marmara, Düzce, Zonguldak, Bartın ve İzmir çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusu ile Artvin çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.


Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın genellikle kuzeyli, Akdeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ile akşam saatlerine kadar Marmara bölgesinde güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, akşam saatlerinde Marmara'nın kuzeybatısında yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor. 

Manisa'da Perşembe günü sağanak yağış etkisini gösterecek. Cuma günü hava bulutlu olacak. Sıcaklıklar hafta sonu yeniden yükselecek. Pazartesi günü ise sıcaklıklar 30 dereceyi görecek.

MANİSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

Yorumlar (0)
31
parçalı az bulutlu