Manisa'da yağışlar ne zamana kadar sürecek?

banner297

Manisa'da yağışlı hava etkisini gösteriyor. Peki yağışlar ne zamana kadar devam edecek?

Çevre 24.11.2021, 09:28
Manisa'da yağışlar ne zamana kadar sürecek?

Yurdun genelinin parçalı ve çok bulutlu, Trakya ile Şırnak, Hakkari ve Mardin dışında kalan bütün bölgelerin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, Kıyı Ege ile Batı Akdeniz kıyılarında yer yer gök gürültülü sağanak, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Yağışların Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu (Çankırı, Karaman ve Niğde hariç), Orta ve Doğu Karadeniz ile Adana, Hatay, Osmaniye, Mersin, Sinop, Erzincan, Tunceli ve Erzurum çevrelerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı kuzey, iç ve doğu kesimlerde 2 ila 6 derece azalacak, diğer yerlerde genellikle mevsim normalleri civarında, kuzeybatı kesimlerde yer yer altında seyredecek. Rüzgar, genellikle güney yönlerden Marmara ile zamanla kuzey, iç ve batı kesimlerde kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esecek. 

MANİSA'DA SON DURUM

Manisa'da yağışlı hava etkisini gösteriyor. Peki yağışlar ne zamana kadar devam edecek? Manisa'da Salı günü etkisini gösteren yağışlar bugün de etkisini sürdürüyor. Kentte Perşembe günü yağışlı hava yerini çok bulutlu havaya bırakıyor. Cuma günü ve hafta sonunda ise yağışlar yeniden etkisini sürdürecek.

5 GÜNLÜK TAHMİN

Meteorolojinin 5 günlük tahmini şöyle:

Yorumlar (1)
Huysuz 2 ay önce
20 olsun binen binmeyen belli olsun arabaya trafik rahatlasın böylece
0
kapalı