Manisa çevreleri sağanak yağışlı

banner297

Meteorolojiden yapılan son değerlendirmeye göre Manisa çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Çevre 29.12.2021, 09:31
Manisa çevreleri sağanak yağışlı

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun batı kesimlerinin çok bulutlu, Marmara’nın batısı, Kıyı Ege, Batı Akdeniz ile İstanbul, Manisa ve Denizli çevrelerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Ege kıyı kesimleri ile Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Antalya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacak. Ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.
Rüzgarın, genellikle güney yönlerden, güneydoğu kesimler ile Doğu Akdeniz kıyılarında kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Güney Ege kıyılarında güneydoğu yönlerden kuvvetli (40-70 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

Manisa'da Çarşamaba ve Perşembe günleri yağış hakim olacak. Cuma günü parçalı bulutlu hvanın etkisini göstermesi beklenen kentte sıcaklık 18 derecelere kadar çıkacak.

MANİSA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

Yorumlar (0)
0
açık