Dikkat: Meteoroloji uyardı, sıcaklar geri geliyor

banner297

Manisa’da hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerine çıkacağı tahmin ediliyor.

Çevre 25.08.2021, 14:12
Dikkat: Meteoroloji uyardı, sıcaklar geri geliyor

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre yarından itibaren hava sıcaklıklarının artması bekleniyor. Hava sıcaklıkları, kuzey kesimlerden artarak mevsim normallerinin 4 ila 6 derece üzerine çıkacak.
Konu ile ilgili Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Hava sıcaklıklarının 26 Ağustos 2021 Perşembe gününden itibaren bölgemizin kuzey kesimlerinde artarak mevsim normallerinin 4 ila 6 derece üzerinde seyredeceği tahmin edilmektedir. Günün en yüksek hava sıcaklıklarının, İzmir’de 34-35, Aydın’da 35-37, Manisa’da 36-38, Balıkesir’de 35-38, Çanakkale’de 32-35 dereceler civarında seyredeceği tahmin edilmektedir. Önümüzdeki hafta ortasına kadar etkisini sürdürmesi beklenen sıcak hava dalgası nedeniyle, öğle saatleri olan 11.00 ile 16.00 saatleri arasında başta yaşlılar, çocuklar ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın sıcak çarpmasına karşı dikkatli ve tedbirli olmaları önem arz etmektedir” ifadelerine yer verildi.
Mevsim normalleri üzerine çıkacağı tahmin edilen hava sıcaklıklarının 31 Ağustos’a kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

Yorumlar (1)
keto 3 ay önce
küresel ısınma nedeniyle yeraltı su depoları tükenmek üzere. maski hala parrk baçeleri içme suyu ile suluyor. Maski suni cim kullansın / halı sahalardaki eskimiiş suni cim halıyı kullansın. mutadiye yolununu kenarındaki cim alanının şebeke suyu ile sulanması çok saçma , arıtma suyunu kullansın kullanacaksa da . içme suyumuzu heba etmeyin
19
hafif yağmur