banner299

banner298

MANİSA İZMİR ARASINDAKİ MAHALLELERDEN ‘ULAŞIM’ TALEBİ

banner297

Manisa İzmir yolu üzerinde yer alan mahalleler ulaşım sorunun giderilmesini istiyor. sakinleri ulaşım sorunun giderilmesini istiyor. Gökçeler, Karakoca, Sarıkaya, Karayemiş mahallelerinde oturan vatandaşlar, halk otobüslerinin bölgeye seferler düzenlemesini talep ediyor.

Bölge 06.08.2019, 10:02 06.08.2019, 10:07
MANİSA İZMİR ARASINDAKİ MAHALLELERDEN ‘ULAŞIM’ TALEBİ
banner388

Yunusemre ilçesine bağlı Gökçeler Mahallesi’nde oturan Enver Saklaoğlu isimli bir vatandaş, Manisahaberleri.com WhatsApp ihbar hattına mesajda talebini şöyle dillendirdi:

"Selamlar. Bir haberinizde şehir içindeki otobüs hattı güzergahının fazlalaştırıldığı okudum. O yetkililer acaba Manisa'nın İzmir güzergahında bulunan eskiden köydü şimdi mahalle olan Gökçeler ve diğer köyler için neden araç güzergahı koymuyorlar. Eskiden İzmir otobüsleri geçiyordu şimdi tünel oldu gelen geçen yok. Burada yaşayan vatandaş değil midir? Buradaki insanlar vergi mi vermiyor, askerlik mi yapmamış vs. gibi nedenler mi var ki bu insanlar mağdur. Lütfen ilgilenirseniz dile getirirseniz seviniriz.”

Manisa'nın tarafsız, ilkeli ve haber odaklı kuruluşu Manisahaberleri.com WhatsApp ihbar hattına mesaj göndermek için tıklayın

Yorumlar (0)
28
açık