SANATÇININ ÇİLEDEN ÇIKTIĞI ANLAR 

banner297

Şehzadeler Belediyesi’nin düzenlediği yaza merhaba konserinde sahne alana Ekin Uzunlar, kalabalıktan sahneye atılan çakmağın koluna isabet etmesi sonucu tepki gösterdi.  

Asayiş 04.06.2022, 01:52 04.06.2022, 01:58

HABER: SERKAN ÖZCAN 

Cumhuriyet Meydanında yaza merhaba konseri düzenlendi. Alanı dolduran kalabalığı coşturan Ekin Uzunlar, birbirinden güzel eserler seslendirdi.  
Başkan Ömer Faruk Çelik ve Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara sahneye çıkarak sanatçıyla öz çekim yaptılar. 
Konser tüm hızıyla devam ederken sahneye atılan çakmak sanatçının koluna çarptı. Şarkısını bitirdikten sonra “Kim attı bu çakmağı” diyerek tepki gösteren Ekin Uzunlar, “ya kafama gelseydi. Utanmaz herif” sözleriyle tepkisini sürdürdü. 
Sanatçı daha sonra konserine kaldığı yerden deam etti.    


 
 

Yorumlar (3)
MANİSALI 1 ay önce
Şahsen halk konserleri böylesi cehaletin olduğu ülkelerde yapılmamalı. halk konserlerine kimler gidiyor dersen sapıklar, esrarkeşler, alkolikler, abazanlar bunları bu şekilde çoğaltabiliriz. olan oraya insanca müziğini dinlemeye ve o müziği icra edene oluyor. Konserlerde böyle taşkınlık yapanlara indirimsiz 15 yıl hapis cezası vereceksin bakın sonra böyle olaylar oluyor mu? ama sorun bununla da çözülmez bunun anası babası bu çocuğa güzel bir gelecek iyi bir eğitim sağlamak adına ne yapıyor? bence hiç bir şey.. o zaman bu çocuğu yapmayacak! yapacak ise de ona gerekli terbiyeyi ahlakı verecek.. maalesef Türk halkı olarak çok cahil durumdayız...
Manisalı 1 ay önce
Geçtiğimiz günlerde aynı şeyler Kent Park da ki konserlerde de yaşandı. sahneye sanatçıya bir şeyler atarak 'kişilik bulmak kendini tatmin etmek' gibi kişilik bozukluğu olan bazı canlılar var. sahnedeki sanatçıya, protokoldeki bir kişiye veya izleyicilere isabet ederek yaralanmasına neden olabilir veya bunu yapanların bulunup caydırılmaması sonucunda farklı eylem ve suçlara kayma olabilir. Bu yüzden Manisa Emniyetinin Adli girişimlerle birlikte bu şahısları bularak gerekli caydırıcı işlemleri yapması elzemdir.
Tarzan 1 ay önce
O ses ne öyle ya
27
açık