MİMAR SİNAN BULVARINDA YOĞUN TRAFİK

Manisa’da her gün sık sık kazaların yaşandığı Mimar Sinan Bulvarında yoğun trafik yaşanıyor.

ASAYİŞ 11.03.2020, 16:37 11.03.2020, 16:46

Manisa’nın en önemli can damarı olan Mimar Sinan Bulvarında gün geçmiyor ki kaza olmasın. Bugün de meydana gelen kaza nedeniyle trafikte aksamalar yaşandı. Trafiğiyle artık büyükşehirleri andıran Manisa’da özellikle köprülü kavşakların giriş ve çıkışlarında meydana gelen trafik kazaları önlenemiyor.  

Yorumlar (7)
Vatandaş 8 ay önce
Manisalı araba kullanmayı bilmiyor ki, döner kavşaklarda geçiş üstünlüğü kavşak içindekindedir. Hatta tabela asmışlar cahillerde görsün diye ama hala diğerleri geçmeye çalışıyor. Ana yolda çift sıra park yapılıyor. Sol şeritten yavaş yavaş gidiyorlar. Ayrıca sinyal kullanmayı bilmeyen bir şehirde bu trafik bence çok iyi.
Aslan Arslan 8 ay önce
Sayın Başkanıma bir önerimdir,Turgutluya yapılan yolun aynısı buraya yapılamazmı ?Fatihsultan battı çıktısından girip eski garajın önü Yavuzsulan köprülü kavşağından çıkmak gibi,Merkez Efendi hastanesiile karşı tarafı birleşmiş olur ve manisa merkezin yoğunluğu buralara açılacak iş merkezlerile hafiflemiş olur diye düşünüyorum,ayrıca bu cadde üzerinde aşırı derecede trafik gürültüsünüde yok etmiş oluruz.çevre sakinleri olarakta size kocaman bir teşekkür göndeririz saygılar..
Mahmut 8 ay önce
Tek çözüm bu inşAllah okuyup anlayan bir yetkili vardır.
AHMET CAN 8 ay önce
video da alenen belli görünüyor Alt geçit sonrası yol açık trafik normal akışın da. muhtemelen köprü altın da çalışma var. Bu normal. Sadece mesai çıkışların da yol üstün de çalışma yapmasalar yeterli
Hasan Durmaz 8 ay önce
Vatandaş rumuzlu arkadaşın yorumuna aynen katılıyorum. Sorun şoförler.
Recep 8 ay önce
Bu durum ne belediyenin nede valinin umrunda her kez kafasına göre buradan bir tren geçmiyor geri kalan serbest
Hicret ildeş 8 ay önce
Sayın başkanım turgutludaki yol gibi battı çıkdı olsa daha güzel olmazmı saygılarımla
18
parçalı bulutlu