MANİSA RUH SAĞLIĞI HASTANESİ’NDE DİŞ FIRÇASIYLA GÖZLERİNİ OYMAYA ÇALIŞMIŞ

ADANA Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'nde yatarak tedavi gören Sultan Güner'in (57) 2 gözünü parmaklarıyla oyan şizofreni hastası N.K.'nin (36), 2 yıl önce Manisa'da tedavi gördüğü hastanede bir kadının gözlerini dış fırçasıyla oymaya çalıştığı ortaya çıktı.

ASAYİŞ 08.03.2020, 10:09
MANİSA RUH SAĞLIĞI HASTANESİ’NDE DİŞ FIRÇASIYLA GÖZLERİNİ OYMAYA ÇALIŞMIŞ

ADANA Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'nde yatarak tedavi gören Sultan Güner'in (57) 2 gözünü parmaklarıyla oyan şizofreni hastası N.K.'nin benzer bir vukuatı daha çıktı.

2 yıl önce Manisa'da tedavi gördüğü hastanede dış fırçasıyla gözlerini oymaya çalıştığı kadının yaşadığı korku dolu anları haberlere konu oldu.

Yanındaki bir başka hastanın çabasıyla kurtulduğunu belirten Burcu Ş. İsimli kadın, o an büyük korku yaşadığını ifade etti.  

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'nde yatarak tedavi gören şizofreni hastası N.K., 1 Mart'ta aynı odada kaldığı 3 çocuk annesi Sultan Güner'in iki gözünü parmağıyla oydu.

Sultan Güner, götürüldüğü Adana Şehir Hastanesi'nde tedaviye alınırken, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi Başhekimi ile 1 başhekim yardımcısının da aralarında bulunduğu 8 personel açığa alındı. N.K. de tek kişilik sünger odada gözlem altına alındı. Soruşturmada N.K.'nın, kendisine küfrettiğini ileri sürdüğü babaannesi K.K.'yi baltayla öldürdüğü de ortaya çıktı.

N.K.'nin ayrıca 2018 yılında ismi öğrenilemeyen bir kadına saldırdığı için Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldüğü, burada yatarken, Burcu Ş. adlı hastanın da diş fırçasıyla gözlerini oymaya çalıştığı ortaya çıktı. 

 

Yorumlar (1)
Tarzan 8 ay önce
Bu pislik kadını niye hala tedavi yapmaya çalışıyorlar HAYRET!sıkın kafasına gitsin.
29
açık