MANİSA POLİSİ MASKE DENETİMİNDE

banner297

Manisa’da polis ekipleri sürücüler ile araçlardaki kişiler ve esnafa yönelik maske denetimi yaptı.

Asayiş 08.07.2020, 13:51
MANİSA POLİSİ MASKE DENETİMİNDE
banner388

Haber: Serkan Özcan

Manisa’da polisten maske denetimi...

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında, maske takılmasının zorunlu hale getirilmesinin ardında Manisa’da denetimler arttırıldı.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçenin en işlek caddelerinde oluşturdukları uygulama noktalarında maske denetimi yaptı. 
Polis ekipleri, durdurdukları araçların sürücülüri ile yolcuların maske takıp takmadıklarını kontrol ederek uyarılarda bulundu. Denetim kapsamında iş yerlerinde maske kontrolü yapıldı.

CEZASI 900 TL
Esnafa, maske takmayanları işyerine almaları konusunda uyaran polis, maske takmamanın cezasının 900 lira olduğunu hatırlattı.

Yorumlar (5)
NY 1 yıl önce
Benim özel aracımda da maske denetimi yapan yarın evlere de baskın yapar.Böyle saçmalık olmaz.Kakabalık yerlerde takılsın ve denetim yapılsın ama benim ailemle özel aracımda maske takıp takıp takmayışıma karışmamalı.
komik 1 yıl önce
denetime ne gerek var. gözlerinin önünde, eski emniyetin oradaki esnaf hiç takmıyor ki. üstelik kaldırımda oturup yolu kapatıyorlar.
Zillet 1 yıl önce
Amaç ceza ve para gelsin
İsmail 1 yıl önce
Ben diyorum vatandaş tan para koparma taktiği diyorum aksini idda eden varsa bana önce şunu aciklasın eşinlene çocuklarınla aynı evde kalıyorsun beraber yatiyorsun maske yok dışarı çiktinmi maske tak
Tam Manisalı 1 yıl önce
Resmen denetimcilik tiyatrosu oynamışlar, yaw bu nasıl denetleme kaç kişiye ceza yazıldı yapılan denetlemede. denetlemecilik oyunu oynamışlar resmen.Maalesef bazı insanlar meradaki koyun gibi, güden olmassa ne kural biliyor,ne nizam. Eee hakkıyla şöyle güzel bir can yakıcı denetleme olmassa maalesef olan maskesini takıo, kuralllara riayet edenlere oluyor.
22
açık